Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Samsung állásinterjú Gödön....

Samsung állásinterjú Gödön. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szerdán megyek a gödi Samsung gyárba állásinterjúra.


Már egy jó ideje szerettem volna jelentkezni, mivel érdekel a cég és szeretek koreaiul tanulni.


Logisztikus pozíciót pályáztam meg és behívtak.


Hasonló munkakörben tapasztalatok? :)



#állás #Samsung #állásinterjú #HR #Logisztikus állás
2022. júl. 4. 12:34
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

10. Felvettek, sajnos most jogi dolgok miatt (gyakornoki munkaszerződés iskola felé) csúszott el a dolog. Majd jövőre.


Szép pénzt kaptam volna mint raktáros/szállítmányozó gyakornok, de majd jövőre, bizi után. :)

2022. júl. 27. 07:52
 12/17 anonim ***** válasza:
32%
Örülj neki, keress addig egy normális céget.
2022. júl. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
12. Akkor mondj pár normális céget, kedves troll. :)
2022. júl. 27. 09:16
 14/17 anonim ***** válasza:
75%

Annak ellenére, hogy számodra kevésbé örömteli választ adok, még nem vagyok troll. Abban a minőségben válaszolok, hogy majdnem egy évtizedes tapasztalataim vannak a Kelet-Ázsiaiakkal való közös munkában, és az alkalmazotti viszonyt ázsiai főnökökkel kevés helyzetben ajánlom, és a gödi Samsung egyáltalán nem tartozik ebbe bele. Éveket éltem Kínában, Tajvanon, és egy picit Hong Kongban, kínai feleségem van, beszélek kínaiul, éltem már Japánokkal, Tajvaniakkal, Indonézekkel, Kínaiakkal, Szingapúriakkal(jó ők mondjuk pont Kínaiak) egy lakásban is.


A korábbi válaszokból idéznék két kulcsmondatot:


"További sikereket és kitartást kívánok a Samsunghoz, szükséged lesz rá."

"5-6 hónapot adok maximum, és menekülni fogsz"


Én tényleg csak azt tudom mondani, hogy önszántadból ne menj oda, keress egy normális európai céget.

Legalább 15 rémtörténetet tudok arról a gyárról, és nem a melós sorról, hanem hozzád hasonló "logisztikus" meg "mérnök" melókból, olyan emberektől is, akik beszélnek Koreaiul...

2022. júl. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

14. Köszönöm a segítséget.


Azt továbbra is fenn tartom, hogy bárhová megyek, egy ugródeszkának jó.

2022. júl. 27. 10:14
 16/17 anonim ***** válasza:
48%
Na milyen volt a Samu királylány?
2023. júl. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

16. Ez tavalyi kérdés. Mit szeretnél? Felvettek volna. De nem akartam magam mérgezni az akksik miatt. Most a Coca-Cola érdeklődik irántam, de annyira nem jó a fizu. :/


Úgyis tervezek nyelvvizsgát tenni, aztán irány Ausztria.

2023. aug. 3. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!