Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi értelme ezeknek a céges...

Mi értelme ezeknek a céges "csapatépítőknek"?

Figyelt kérdés
Akivel jól kijössz azzal valszeg ezután is jól kifogsz. Akivel meg nem azzal úgy se fog változni mind1 mit csináltok.

2022. júl. 13. 08:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Mert akivel nem jössz ki jól, azzal is együtt kell dolgozni. Nem muszáj szeretni, de tudni kell vele is hatékonyan kommunikálni, együttműködni.
2022. júl. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez tiszta sor.
2022. júl. 13. 08:37
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
En elvezem oket, bar nekunk altalaban ugy van hogy egy hetre elmegyünk egy 5 csillagos szallodaba, kepzesek vannak es utana szabad foglalkozas. Full remote dolgozok szoval kapcsolat epites szempontbol nagyon jo
2022. júl. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Mióta itt vagyok a cégnél ahol dolgozok kettő csapatépítő volt, az egyiket a dolgozók szervezték vagy is kettő olyan dolgozó akinek volt párja de csak a cégnél tudtak együtt lenni mert szeretők voltak, és ez egy ürügy lett hogy céges buli lesz. Végül meghiúsult többnyire a Covid miatt de merem állítani, hogy egyébként is mert a szervezés nem volt annyira korrekt ( értem én nem hívtak meg mindenkit csak akit kedveltek). A másikat a főnök intézte , ebédelés volt és ennyi. Mindenki oda ült le ahova szeretett volna és azzal társalgott akivel szeretett volna. Szóval annak értelme nincs. Viszont férjemék paintboll-ra mentek viszonylag kicsi létszámmal rendelkező munkahelyről és az nagyon össze rázta a csapatot. Főleg, hogy a főnök is ment , bár az egyik kolléga szervezte így Önköltségesnek indult majd a játék végén a főnők elővette a pénztárcát. Nagyon jó nap volt nekik a csapatot összerázta .
2022. júl. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%
Pénzköltés
2022. júl. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem is kicsit felszínes dolog, de van értelme abból a szempontból, hogy megismerheted a kollégaid egy kicsit más nézőpontból is és meg jó is kisülhet a dologból, főleg ha a cég költségén megy. A munkában azért mindenki igyekszik elrejteni magából dolgokat, de emberek vagyunk, csak jobban telik a nap, ha elhangzik egy-egy vicc vagy sztorizgatás a közös emlékekről.
2022. júl. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Én az ilyenekre mindig csak úgy tekintettem, hogy ingyen kaja-pia meg esetleg valami jó program.

Sose voltam az a típus, aki sokat smúzol a kollégákkal, szóval nekem mindegy.

2022. júl. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk általában ezek munkaidőben vannak. Szerinted melyik a jobb?Dolgozni vagy esetleg kirándulni, bulizni egy jót?
2022. júl. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem sok értelme van, ettől nem fogok jópofizni azzal, akivel amúgy nem szoktam. Én ha lehet kihagyom az összes ilyet, fiatalon voltam jó páron, de mind szar volt. És mindegy melyik cégnél és milyen kollégákkal, tényleg szar volt mind.
2022. júl. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ha van két cég ahova lehet menni, de az egyik helyen az van a leírásban, hogy sok a céges program és csapatépìtő akkor simán inkább a másik mellett döntök. Mondom ezt mérnökként. Kiver a víz az ilyen kötelező programoktól, pedig a munkámban kommunikatìv vagyok és sztem jól is csinálom.
2022. júl. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!