Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen jó brókerek vannak,...

Milyen jó brókerek vannak, ahol részvényt tudok vásárolni?

Figyelt kérdés

Havi 100 dollárt gondoltam befektetni. A Binance nagyon tetszik, de ugye ott csak kriptó van. Hagyományos részvényeket vásárolnék, pl JP Morgan, és tartanám évekig.

Vagy ha valamelyik banknál van olyan értékszámla, hogy online tudok amerikai részvényeket vásárolni és költséghatékony is, akkor z is érdekelhet.



2022. júl. 13. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
2022. júl. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én revolutot használok. Nem pont a részvényekre van ráfeküdve, van kripto, valuta, minden éppen ezért nem nagy a választék, de amúgy egész jó. Részvényeknél még annyi, hogy csak amerikai részvényeket vehetsz.
2022. júl. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Pl a Marcsi? Rá azt mondták jó
2022. júl. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Random Capital milyen?

Illetve 5+ evig tartanam a reszvenyeket, ez esetben az adómentesség miatt lehet TBSZ szamlat nyitni?

2022. júl. 13. 23:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Random Capital is elég jó azt hallottam, bár a user interface elég fapados. De a funkciók megvannak.
2022. júl. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!