Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyógyszertári asszisztens,...

Gyógyszertári asszisztens, szakasszisztens fizetés?

Figyelt kérdés

Mennyit lehet keresni 2022-ben gyógyszertári asszisztensként, illetve gyógyszertári szakasszisztensként Budapesten és vidéken?

Szeretném elvégezni ezt a két képzést, de ha kevesebbet lehet keresni mint a jelenlegi fizetésem akkor nem vágnék bele. Első körben olyanok válaszát várom akik ebben a szakmában dolgoznak, nem pedig tippeket várok. Köszönöm :)



2022. júl. 17. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
Asszisztensként elég keveset, el kell végezni a szakasszisztensit is, az jól fizet.
2022. júl. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Cameroon ***** válasza:
100%
Szia én Szombathelyen asszisztensként keresek 206 ezret úgy hogy ez már a második helyem az elsőn nettó 180 at kaptam szerintem nagyon gyenge ahhoz képest amennyit tanulni kell nem fizetik meg de állást biztosan találsz pontosan emiatt mert senki nem akar ennyiért dolgozni de legalább jó esetben a hétvégéd szabad
2022. aug. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!