Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Minden munkahelyen vannak...

Minden munkahelyen vannak csapatepítők és közös tevékenységek?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy első komoly munkahelyemen vagyok, most, egyetem közben, utolsó félévben gyakornokként, és azt vettem eszre, hogy pár havonta, vagy pár hetente mindif van egy esemény. (Ami amugy legtöbbször ivás)


Ez nekem nem igazán tetszik, mivel kevés szabadidőm van és amúgy is minden napot a csapattal töltök, ha van szabad idő azt a barátaimmal vagy a párommal szeretném tölteni.


Nem igazán szeretnék ezekre időt fordítani, viszont én azt látom, hogy a csapatnak az ezeken jelenlét lenne a fontos és nem feltétlenül a munkám



Mindenhol így van ez?


Nem vagyok visszahúzódó. Professzinális szeretnék lenni.


Ha azt mondják 4 órát túlórázzak, szívesen.


Ha csörren a telefon otthon, hogy otthonról oldjak meg valamit szívesen.


De az, hogy "szórakozzak" pár órát a munkatársaimmal, amikor ezt barátokkal vagy családdal is tölthetném...nekem nem szimpatikus.



Más is van így? Minden tanácsot meghallgatok


22F-Gazdasági/logisztikai szakterület.



2022. júl. 28. 20:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
26%

Ha nem akarsz menni, ne menj. De utána ne sírj, ha kirekesztenek a csapatból.


Én olyan helyen nem dolgoznék, ahol ezek nincsenek meg.

2022. júl. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Abszolút egyetértek veled, hogy ez sok embernek fontos, de míért nem lehet olyan, hogy valakinek ez abszolút nem az?


Társasági ember vagyok jól elvagyok mindenkivel, mondhatni a társaság közepe vagyok, de több időm nincs munkakapcsolatokra jelenleg



Az teljes igazsághoz hozzátartozik, hogy nem iszom alkoholt, és van egy sérülésem amiből lábadozom, persze ez nem látszik és nem is mondom el az embereknek


Viszont ha hazaérek, tényleg jól esik a pihenés



Viszont vagyok annyira belátó, hogy teljesen mindegy mi a kifogás ennek kirekesztés a vége, amíg a társaság túlnyomó többségének ez jelenti a szórakozást

2022. júl. 28. 20:58
 3/25 A kérdező kommentje:

Meg egy nagy vitaindító



Miért baj ha kirekesztenek valakit egy csapatból?


Alapvetően az emberek dolgozni járnak és nem barátkozni



Persze, tudom, hogy nem ez a teljes igazság, de mégis, kiváncsi vagyok mit gondoltok erről a végletről

2022. júl. 28. 20:59
 4/25 anonim ***** válasza:
84%
Én meg nem dolgoznék olyan helyen, ahol kötelezővé teszik ezeket.
2022. júl. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
27%

"Miért baj ha kirekesztenek valakit egy csapatból?"


Ha ezt magyarázni kell, akkor elég komoly gondok vannak a fejedben. Ha én lennék a főnököd, gyorsan búcsúznánk egymástól.

2022. júl. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

5. Ös



Hogy magam idézzem.


"Persze, tudom, hogy nem ez a teljes igazság, de mégis, kiváncsi vagyok mit gondoltok erről a végletről"



Nyilván tudom, mik ennek a hárányai, viszont egy 100% ot nyújtó munkavállalót, aki amúgy társasági is és jól kijön az emberekkel, azért elbocsáltanál, mert nem jár csapatepítőre...hááát...



Egyébként igen, ha ilyen főnököm lenne, valóban gyorsan elbúcsúznék tőle

2022. júl. 28. 21:42
 7/25 anonim ***** válasza:
26%
Biztos nagyon hiányoznál... 😂
2022. júl. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Szerintem felesleges átmenni személyeskedésbe, viszont ez megerősíti azt amiről szól is a kérdés


Igen ezekszerint van ekinek ez ennyire fontos, hiába, magaban a munkában, munkakörben, eredményekben és tényleges számokban 130-150% al teljesíti valaki túl azt, amit az előző szintén nem túl rossz kollega csinált, azonos pozícióban.


Elbocsáltától alapvetően nem félek, van 3 másik ajánlatom is... a kérdés arra vonatkozott, hogy van e olyan munkahely, ahol a szakmaiság az egyedüli elvárás, és nem a penteki begurás munka után...


Bár úgy látom van ahol ez lenyegében kötelező, alap elvárás :D

2022. júl. 28. 22:00
 9/25 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ameddig gyakornok vagy, ne próbálj kilógni. Ha felvesznek, és vége a próbaidődnek, akkor elkezdheted lemondogatni ezeket az eseményeket.
2022. júl. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, abszolút megértelek, de ha akarod ezt a munkát, akkor tanuld meg, hogy sajnos a munkád ezen múlik. Én vesztettem el munkát, mert dolgozni akartam és nem 8 órából 3-at kávézni
2022. júl. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!