Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy magán fogorvos?

Mennyit keres egy magán fogorvos?

Figyelt kérdés
Magán fogorovs, aki egy magán rendelőben dolgozik, illetve egy magán fogorvos, aki a saját rendelőjében dolgozik

2022. aug. 1. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sok milliót/hó.


Legalább is akit én tudok annak az életmódja alapján.

2022. aug. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván sok mindentől függ, mennyire van kiépült páciensi köre, hol van a rendelője, mennyire jó a híre, mennyi időt dolgozik stb. Szerintem 1 milliót az is megkeres, aki nem annyira jó, a felső határ meg a csillagos ég. Tekintve, hogy egy 5 perces szűrővizsgálatért is 6 ezret elkérnek, a kezelésekért még többet, még a drága bérleti díj mellett is jól keresnek. Ráadásul 1 órás munkáért is elkérnek 20-30+ ezret.
2022. aug. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1 órás munkáért 20-30ezret??


Jó az 70-80ezernek is.


3 tömést 1 óra alatt csináltak meg 70ért

2022. aug. 1. 14:13
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
és akkor mivan?
2022. aug. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!