Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik 1általán valós otthon,...

Létezik 1általán valós otthon, számítógépen végezhető munka?

Figyelt kérdés
mert a neten keresgéltem,találtam is néhányat, de mikor tájékoztattak a munkáról,hogy hogy is zajlana az otthoni adatrögzítés a szgépen mindíg vt vmennyi összeg amit előre kellett vna utalni,majd később még és még többet kellene átutalni....
2010. szept. 22. 20:19
 1/9 anonim válasza:
46%
Létezik. A szomszédomnak ilyen munkája van. Gazdasági és pénzügyi diagrammokat szokott nézegetni, közben gyakran hivogatják mobilon, stb... Nem tudom, hogy konkrétan mi az állásának a neve, de viszonylag jól keres.
2010. szept. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Igen, létezik, a kolléganőm is így dolgozik, mert elég messze költözött a munkahelytől. Távelérése van az iroda egyik számítógépéhez, ki sem kell mozdulnia otthonról.

Bár abban én is kételkedem, hogy neten hirdetett, mindenféle képzettség nélküli "adatrögzítés" valóban reális kategória lenne. Ha jól veszem ki, az előző hozzászóló ismerősének is valami sajátos szakmája van, amit otthoni számítógépes munkával csinál.

2010. szept. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Létezik, Én is dolgozom itthonról, asszisztens vagyok, és pl. sokszor kell írnom mindenféle jelentéseket, tanulmányokat, tájékoztatókat. Ezeket ha csak módom van, akkor hazahozom és olyan napokon csinálom meg, amikor nincs kedvem bemenni dolgozni. Valamint pl. a munkatársak teljesítményértékelését is otthonról szoktam csinálni, így nem látnak rá a vállam fölött, meg amúgy is neten vezetik a munkát és netes elérésű szoftvert fejlesztenek, szóval könnyű követni, mi a helyzet éppen, az irodában ülve is internetet kell csak használnom.

Mivel gép előtt ülök, ímélekre perceken belül reagálni tudok, és ha olyan a téma, akkor skype-on bekapcsolódom.


De ezt a munkát sem internetes munkaként hirdették, holott 90%ban végezhető interneten. Na jó, a maradék 10% is, csak az egyszerűbb, ha bemegyek. Hanem felvettek erre a pozícióra és mivel fiatal és rugalmas a vezetőség, pláne informatikában dolgoznak, azonnal felajánlották ezt a lehetőséget.


Szerintem ne "internetes munkát" keress. Ez kb olyan, mintha autós munkát vagy nyolc órás munkát keresnél. Inkább keress a képzettségednek megfelelő állást olyan munkakörben, ami akár az interneten keresztül is végezhető lenne, és győzd meg a vezetőt, hogy hadd dolgozz otthonról legalább a hét egy részében. Ez neki is megéri, mert pl. addig sem amortizálod az irodát, nem csinálsz neki rezsit, stb.

2010. szept. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is itthonról, számítógépről dolgozom, fordító vagyok.
2010. szept. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Van, én webdesigner vagyok.

Amúgy igaza volt az egyik előző hozzászólónak. Olyan nincs, hogy kifejezett "otthoni munka" (kivéve a maguknak dolgozó vállalkozókat stb.). Olyan munka van, amit el tudsz látni otthon IS, ezért megengedhető, hogy otthonról végezd.

2010. szept. 25. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Rajtam kívül egy jópár programozó, webdesigner ismerősöm is otthonról, computerről dolgozik, szóval bizonyos munkaköröknél természetes, hogy így megy a munka (bár ezek többsége vállalkozó is egyben).
2010. szept. 25. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vannak valós munkák,de sajnos a nagy része csak jutalékos vagy kamu.
2010. okt. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem létezik. Amire te gondolsz, kérdező, hogy "keress pénzt netezéssel",azok mindegyike kamu. Vagy átverés, vagy MLM, ami szintén átverés.
2013. ápr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Regőczi Dániel válasza:
Igen, léteznek olyan munkák, ami teljes mértékben számítógépen/-ről végezhetők és egyszer sem kell személyes kapcsolat/jelenlét hozzá. Adatrögzítő, adattisztító és hasonló jellegűek, amikhez szinte csak írni, olvasni kell tudni és felismertni a billentyűket. Ne meg internet elérés és sz.gép hozzáférés. De persze mindezért ne várjon senki vezérigazgatói fizetést. Inkább kiegészítő jellegű vagy diákmunka szerű, párszáz forintos órabérrel, ha ügyesen/gyorsan kezeli a dolgozó a gépet... Nálam is előfordul néha ilyen, ha ilyesmire gondoltál és még érdekel, üzenhetsz.
2014. dec. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!