Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi legyen a bérigényem az...

Mennyi legyen a bérigényem az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés
Hétfőn lesz egy állásinterjúm, számítok a kérdésre, hogy mennyi a bérigényem. Ügyfélszolgálati munkatárs pozícióra jelentkeztem Miskolc környékén. Sajnos sejtem, hogy valószínűleg minimálbértől sokkal többet nem fogok kapni, de ha netán megkérdezik, mennyi az igényem, mit mondjak? Mondjam, hogy nettó 200 ezer Ft, megkockáztatva azt, hogy nem vesznek fel emiatt, vagy mondjak kisebb összeget?

2022. aug. 6. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Ne nettót mondj, hanem bruttót. Az ez esetben 300k, ami reális is.
2022. aug. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
br.300.000 FT (az nettó 200)
2022. aug. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
13%

1# Mért ne mondjon nettót? Én is mindig nettóban adtam meg az igényem, amikor valami ki kellett nyögnöm és ott is egy sávot.


Szerintem teljesen természetes nettóban megadni, mert itt azt mondod meg, hogy mennyi kell neked az életszínvonalad fentartásához és kicsit életszerűtlen mindenkitől elvárni, hogy nettó/bruttó kalkulátorokkal szórakozzon.


A mostani munkámnál is nettóban alkudtam ki a fizetést és ötletem sem volt mennyi annak a bruttója, csak rá 1 hétre, amikor emailt kaptam az ajánlatról.

2022. aug. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Bruttóban mond, most a munkáltató honnan tudja hogy neked milyen kedvezményeket vannak?
2022. aug. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

Attól függ mennyire kell a pénz?


Bevállalnál valami minimálbérért a mai helyzetben?


Most mindjárt jönnek az IT meg burkolók köpködni, de azért ez is felelősségteljes munka egy bizonyos szinten, nem vesznek fel utolsó gyökereket oda, mivel tudnod kell kezelni rengeteg szituációt, értelmesen beszélni stb...


Br 300 alá ne add.

2022. aug. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
Vannak kétségeim hogy a br. 300-at megadnák ilyen munkáért baz megyében, de hátha nem lesz igazam.
2022. aug. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!