Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerdán próbanapra kell...

Szerdán próbanapra kell mennem egy ruházati boltba?Még nincs munkatapasztalatom. 18L

Figyelt kérdés

Izgulok amiatt nehogy hibázzak,bénázzak ott vagy leégessem magam.Próbanapon mire figyel a főnök?Elvarja teljesen hogy egyedül menjen a munka,munkatapasztalat nélkül?

Tudnatok tanácsot adni hogy mire figyeljek oda?

Még nem voltam interjún,csak felhívtak hogy szerdán menjek próbanapra reggel 8ra legyek ott.Fizetést fogok kapni?


2022. aug. 7. 19:46
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azt mondta a telefonba akivel beszéltem hogy semmit ne vigyek,csak vizet és kaját.
2022. aug. 7. 20:02
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A legfontosabb, hogy megértsd azt, hogy nem az életed múlik ezen a napon. Ha esetleg nem sikerülne akkor majd mész a köbetkező ruha, cipő, fehérnemű boltba. Tényleg ez a legfontosabb. Ne parázz.


Valszeg körbevezetnek az üzletben és elmutogatják mi merre található. Megnézik mennyire vagy érdeklődő. A lényeg, hogy mindig kérdezz, lássák rajtad, hogy érdekel a munka és nem sz*rsz az egészbe.


Mivel kereskedelem ezért arra is kíváncsiak lesznek, hogy mennyire tudsz kommunikálni a vásárlókkal, nem érzed e zavarban magadat előttük. Valószínű, hogy oda kell majd menned pár vásárlóhoz és elnyomni a sablon szöveget "Segíthetek valamiben?".


De a legfontosabb, hogy ne izgulj. Nagyon jól fog menni a dolog és szuper leszel.

2022. aug. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Egyből beállíthatnak majd pénztarazni is tapasztalat nélkül?
2022. aug. 7. 20:27
 4/14 A kérdező kommentje:
Fizetést fogok kapni a próbanapra?
2022. aug. 7. 20:27
 5/14 A kérdező kommentje:
Nagyobb kínai ruhás bolt.
2022. aug. 7. 20:28
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem. Lehet, hogy beállítanak, de előtte elmutogatják rajta, mit és hogy kell csinálni. Nem fognak úgy odarakni, hogy azt se tudod, hogy kell kezelni a gepet. Lehet a próbanapod annyi lesz, hogy a pénztáros mellett kell állnod és figyelni, hogy csinálja. Aztán váltotok és te csinalod, ő pedig figyeli el ne rontsd.


Hogy kapsz e érte pénzt arról fogalmam sincs. Van ahol kifizetik a próbanapot is, van ahol nem. Ezt mindenképp kérdezd meg a főnöktől, vagy a helyettestől.

2022. aug. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Kegészítve a fenti remek tanácsokat: általában értékelik a rendet és az önállóságot. (pl. ha a vevő szertehagyja a ruhát, akkor magadtól visszaakasztod a helyére.)


És nagyon jót tesz, ha tudsz eladni. Azaz azok a vevők, akikkel te foglalkozol, vesznek is valamit. Persze ez nem csak rajtad múlik, de egy mosoly, egy dicséret, egy jó tanács, egy "mit szólna ehhez?" kérdés csodákra képes.

2022. aug. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#6 Nem megyünk papír nélküli "próbanapra"... Legalább napi bejelentés és hozzá tartozó fizetés jár.


#7 Majd én tudom hogy mit szeretnék felvenni, személy szerint sose szerettem ha kérdezésem nélkül odaállít valaki és na majd ő megajánlja a jó cuccot meg terméket. Ha én megkérem rá hogy segítsen, az más. És, ez egy kínai bolt, nem egy kicsi de "exkluzív" üzlet ahol valóban ezt el lehet sütni.

2022. aug. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Még csak alkalmasságit sem kérnek,azt mondták hogy semmit nem kell vinnem.
2022. aug. 8. 11:00
 10/14 anonim ***** válasza:

#9 Pontosan azért, egész nap dolgozhatsz, ingyen. Nem akarlak elkeseríteni, de majd megtapasztalod milyen farkastörvények vannak a munkaerőpiacon... Meg a munkahelyeken, főleg.


Pénztárt meg nem kezelhetsz, egyáltalán. Max. nézheted hogy csinálják. Ha bemegy egy ellenőr, és te kezeled a pénztárt majd szépen igazolja magát, megy a bünti. Mindkét fél részére. De még azért is hogy mit keresel ott bármi papír nélkül a másik oldalon.

2022. aug. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!