Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg egyedül engem visel...

Tényleg egyedül engem visel meg hogy kB 3x annyiba kerül minden, mint 1 éve? Tele a hotelek, a boltok, én meg minden hónapban mínuszban vagyok.

Figyelt kérdés
Van olyan köztetek aki tényleg örül ha hó végén kajára telik?

2022. aug. 8. 12:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
14%
Nincs. Aki most éhezik, az hülye.
2022. aug. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
37%
Itt mindenki gazdag sikeres tanult havi 18 millió forint fizetéssel. Nem tudtad kérdező? Amúgy azért lenne hülye valaki mert DOLGOZIK és mégsem keres ló szart se???
2022. aug. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
11%
Aki dolgozik, és kajára sem futja, az hülye. Az hogy lakásra, kocsira, nyarapásra nem jut, az egy másik kérdés.
2022. aug. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
71%
Orban megmondta, jobban kell keresni
2022. aug. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
18%
Pontosan. Legyél politikus. Ha Tordai Bence is az, akkor nem lehet olyan nehéz bejutni.
2022. aug. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
36%
Tele a boltok ja, a sok ruppótlan meg mind ácsingózik áruhitelért a legpitiánerebb dolgokra.
2022. aug. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Koplárovics Béci ***** válasza:
23%
NAGYON kevés dolog kerül 3x annyiba, mint 1 éve. Vagy nem egy matekot ismerünk. Vagy nem egy bolygón élünk.
2022. aug. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem a 7es sincs tisztában az árakkal. Nézd meg a kenyér tavalyi árát. a sajtét. vagy épp a felvágottakét. Gyümölcsök? Zöldéségek?? idióta..


Amúgy kérdező. Az emberek jelenleg a tartalékukhoz nyulnak hozza(ahogy én is) hogy fent tudják tartani az eddigi szinvonalat. Nem kizárt, hogy sokan most hitelt vesznek fel. Még nem jött el az az idő, hogy az emberek láthatóan visszább vegyenek. Majd hónapok múlva jobban észrevehető lesz, főleg az első villanyszámla után. (pékségek drágábbak lesznek pl tuti az idei aszály miatt, nem beszélve majd az első havi számlájukról olvasni, hogy akár 1000ft körül is lehet 1kg kenyér. Októbertől tán a civileknek is leveszik az ársapkát az üzemanyagról.)

2022. aug. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az átlagmagyar azért megérzi. Amit én tapasztalok:

-sajt ára egy év alatt duplázódott

-pulykahus egy év alatt 1,5x-re emelkedett

-friss hal utóbbi 2évben 2,5x-re emelkedett

-rizs 2év alatt 4x-re

-száraztészta egy év alatt 1,5x-re

-tojás két év alatt duplázódott

-majonéz 1év alatt 1,5x-re nőtt

-kifli, zsömle 50Ft, jól nézünk ki mi?!


Balatonon az étkezők osztrákokkal van tele, a magyar viszi hűtőládába amit kell. 2000Ft felett van egy lángos, 850Ft egy nagyfröccs, egy tál leves nincs 2000Ft alatt... ezt persze hogy csak az osztrák tudja megfizetni. De azért az étkezde egyik sarkában az összeszigszalagozott villanyvezeték ott lóg, úgy látszik sorkapocsra már nem futotta...

2022. aug. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Koplárovics Béci ***** válasza:
15%

"Szerintem a 7es sincs tisztában az árakkal. Nézd meg a kenyér tavalyi árát. a sajtét. vagy épp a felvágottakét. Gyümölcsök? Zöldéségek?? idióta.."


Melyiké lett HÁROMSZOROS? Egyiké sem. Igen, emelkedtek. Igen, van ami nagyon durván emelkedett. De ha azt állítod, hogy MINDEN, vagy azt, hogy NAGYON SOK dolog ára lett HÁROMSZOROS, akkor nem én nem vagyok tisztában az árakkal. Persze ha neked a 2 is "kb 3", akkor igazad van, csak nem tudod mi a "kb" jelentése.

2022. aug. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!