Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért kell azt hazudni hogy...

Miért kell azt hazudni hogy kevesek a magyar fizetéseket, ki hiszi ezt el?

Figyelt kérdés

Tömegével ismerek olyan embereket akik a negyedére, maximum a felére vannak bejelentve mint amennyi a valós jövedelmük.


A munkavállalók fele borítékban, vagy borítékban is kapja a pénzét. A statisztika teljesen lényegtelen hogy mit mutat, az teljesen vakon van.


Az emberek többsége megkeresi a 400-500 ezret, de 350-et minimum.


Ez a hivatalos nettó 200-250 átlagfizetés full kamu.



2022. aug. 8. 13:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Én elhiszem, a sajátomról tudom valóban kevés, mondjuk én is tehetek róla az tény.
2022. aug. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
37%

Nekem még nettó 200-250 ezer is kamu-nak tűnik átlagnak mert túl sok. Mérnök informatikus fejlesztőként kerestem nettó 200-at Budapesten, amikor még Mo.-n éltem. Nem csoda, hogy megpattantam onnan, mert iszonyú szar volt az életem, most fasza itt Berlinben.

És nem hiszem, hogy sztárszakmával én lettem volna a legcsóróbb...

2022. aug. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
Az a baj hogy választások előtt egyik párt sem igérte a bérek emelését tehát kb. mindegy ki van, a fizum attól nem fog nőni.
2022. aug. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
29%
2: Te valami extra hülye lehetsz, hogy ennyit értél csak a magyar piacon.
2022. aug. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
70%
Ez a katasztrófa hogy a kormány még mindig nem csinált szinte semmit a fekete munka és a számlanemadás kérdésével.
2022. aug. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
10%
Róna Péter az ellenzék köztársasági elnök jelöltje idén július elején azt mondta már a 300 ezer forintos béreket is legalább 20%-os SZJA-val kellene adóztatni.
2022. aug. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
33%
Akkor gondolom tettél bejelentést a nav felé ugye?
2022. aug. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
74%
Sokkal komolyabban kellene foglalkozni a feketézőkkel.
2022. aug. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Hazudni lehet tudatosan és lehet ismerethiány mit. Most az utóbbival állunk szemben. eszem ágában sincs megvitatni, de azért egy globális apróságot megemlítek.

Némi gondolkodással és kevés utánajárással lehet megbecsülni, mennyit költ el egy év alatt az ország lakossága. Azt is lehet tudni, mennyi a megtakarítása egy év alatt. E két azám összege a teljes jövedelemvagyon. Aki adózási adatokkal ezt összeveti, megkapja a csalás nagyságrendjét is, de most ez nem számít, nem erre vagyunk kíváncsiak.

Szinén kevés utánajárás és gondolkodás kell a létszám kiderítéséhez, valamint ahhoz, hogy a felső kereső réteg jövedelme milyen nagyságrendű. Ha ez is megvan, néhány kivonás és osztás, máris megkapjuk, a kérdező becslése alapján mi Európa élmezőnyében vagyunk. Pedig nem. A sereghajtók között. Különben nem innen ment volna el több mint félmillió munkavállaló az élmezőnyből, hanem ide jött volna.


Vagyis kérdezőnk sikerélményre vágyott, mondott egy nagyot, de sikertelenséget (a hozzá nem értés bemutatását) aratta le.

2022. aug. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, a német piacon egyből 6-szorosát értem, amint kitoltam a fenekemet. Biztos velem van a baj, nem a magyar piaccal :)

Amúgy meg mindenki ennyit kap, verseny van az állásokért.

2022. aug. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!