Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Üzletasszony szeretnék lenni...

Üzletasszony szeretnék lenni hogy kezdjek bele?

Figyelt kérdés
Hogy legyek üzletasszony? Kiskoromban mindig mondogatta hogy "Na belőled jó üzletasszony lenne,, és érdekel is a szakma. Na de nem tudom hogy hogy lehetnèk az?

2022. aug. 11. 07:34
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Először is meséld el hogy mi az az üzletasszony?
2022. aug. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Engedd el, anyukad gondolom azt ia konsta h szep vagy...
2022. aug. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Kérdezd meg attól, aki ezt mondogatta neked.
2022. aug. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Az asszony mindenképp azt jelenti, hogy nem hajadon. Tehát férjhez kell menned (azt majdnem elfelejtettem, hogy kiindulási alap, hogy nőnek kell lenned).

Ha az asszony rész megvan, akkor már csak üzletté kell válni. Ezt már sokféleképp értelmezhetjük, de tegyük fel hogy ez egy csökevény, a teljes szó üzlet(elő)asszony lenne. Ez esetben kell egyet üzletelni, például ha eladod a kitaposott kopogóidat vagy a kilapult matracot a fészbuk marketplace-en már is megvolt az üzlet, ès üzletasszonyként realizálódtál.

2022. aug. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

A gyengébbek kedvéért, az üzletasszony, olyan,

mint az üzletember, csak nőnemű.

Magyarul vállalkozó.


Kérdező, minden vállalkozás egy ötlettel kezdődik, lehetőség szerint piacképes legyen és minél egyedibb, annál nagyobb esélyed lesz a sikerre.

2022. aug. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%

Én üzletember vagyok és nő, az üzletasszony szótól a hideg futkos a hátamon. Én saleses vagyok, értékesítek, utazok a világban, vagy online tárgyalok, prezentálok, árajánlatot adok, árat tárgyalok, szerződésről tárgyalok stb.

A legtöbb account director, account executive, key account manager, client partner stb. pozíció ilyen.


Ezek egyébként nem könnyű munkák, de ha érdekel, hajrá.

2022. aug. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!