Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Igaz, hogy manapság lehetetlen...

Igaz, hogy manapság lehetetlen munkát találnia annak, aki nem egy tapasztalt mérnök/programozó/gazdasági szakember/nem tudja ledumálni a csillagos eget és/vagy nem tud idegennyelvet?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyok munkanélküli már lassan bekattanok. Az álláshirdető portálok tele vannak a következőkkel:

* programozó x év tapasztalattal kismillió skillel

* gépész/villamosmérnök x év tapasztalattal

* valamilyen gazdasági szakterületen x év tapasztalat

* értékesítő/supportos (előbbihez egy tucat soft-skillt felsorolva utóbbi pedig perfekt angol és német).


Van egy-egy kósza hegesztő, karbantartó, operátor, raktáros hirdetés is, de ezekhez is kell min. 2-3 év tapasztalat és sejtem itt mekkora lehet a túljelentkezés és/vagy a kibírhatatlan munkakörülmények miatti fluktuáció.


Már full depressziós vagyok az itthonlét miatt. Egész napom azzal telik el, hogy délelőtt felkelek, angolt tanulok 1-2 órát, de full reménytelen, mert másnapra elfelejtem délután böngészem az állásokat, kora este sírógörcs majd lefekvés.

Nem tudom mihez kezdjek, hogy legyen valaha is normális munkám.



2022. aug. 12. 18:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
58%
Nem, nem igaz. De ezt te is tudod.
2022. aug. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
És akkor milyen szakmákkal (nem diploma hanem felnőtt képzés) lehet elhelyezkedni miután kitanulta az ember?
2022. aug. 12. 18:54
 3/22 anonim ***** válasza:
68%
Szinte bármivel.
2022. aug. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
12%
Mar reg a programozo kurzuson kellene ulnod, utana intezel valami melot full HO-ban, pl junior full stack developer evi br 70 ezer dodoert.
2022. aug. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%

Nálunk egy érettségivel, konkrétan bárhova jelentkezel gépkezelőnek, fel fognak venni.


Gy-M-S megye

2022. aug. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
64%
Nem igaz
2022. aug. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
26%
Cisco ccnat keresztes es lesz munkád
2022. aug. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%
Mi a szakmád? A végzettségednek megfelelő állásokat keresd! Ha nem vagy programozó vagy mérnök, akkor miért ezeket az állásokat nézed. Miért nyitod meg egyáltalán a hírdetést, ha számodra nem releváns. A szakmádat kell beírni a keresőbe, olyat ne írj be, ami nem vagy!
2022. aug. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
9%
Kicsit se igaz.
2022. aug. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%

Azt szépen felsoroltad, hogy mi nem vagy és mit nem tudsz.


Igazán leírhatnád, hogy mihez értesz és milyen végzettséged van.

2022. aug. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!