Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi volt a legnagyobb összeg...

Mi volt a legnagyobb összeg amit kaptatok az online allas.com ? Tényleg nagyon keveset fizet?

Figyelt kérdés
Mi volt a legnagyobb összeg amit kaptatok 1 hétre és mennyi üzenetért?

2022. aug. 26. 02:04
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
:)
2022. aug. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
azt a kamu oldalt inkább kerüld
2022. aug. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
42%
Semmi, jelentkeztem, de nagyon rosszakat írtak róla és hagytam inkább. A konkurens céghez mentem, ott korrektek egyenlőre, igaz csak július vége óta csinálom.
2022. szept. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon keveset fizet, igen.

És minden sz@rba belekötnek. Írjál minimum 130-150 karaktert, de törekedj arra hogy ne a minimumot érd el, ergo még ennél is többet írj. Ami tulajdonképpen nem is csetelés igazából, hanem konkrétan levelet kell írni.


Namost, én biztos hogy nem fogok konkrétan levelet megfogalmazni pár percen belül, pár forintért.

2022. szept. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!