Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mennyire igaz az...

Paul01 kérdése:

Szerintetek mennyire igaz az a mondás, amit sok gazdag ember mond, "Aki pénz nélkül nem tud pénzt csinálni, az pénzel sem fog tudni."?!

Figyelt kérdés

Erről mindig azt gondoltam hogy nem igaz,de mostanába próbálkozok pénzből pénzt csinálni több területen is, de mindig kudarc a vége..

Lehet mégis van benne valami. Ti mit gondoltok erről?!



2022. szept. 1. 17:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Mit csinálsz a pénzből pénzt csinálás keretében és mióta?
2022. szept. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen igaz, ha nincs piackepes tudasod akkor ha milliardokat raknal sajat vallalkozasba akkor is elbuknad
2022. szept. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Minden pénzt el lehet verni és ugyanúgy bármilyen fizetésből lehetséges felretenni, ha másképp nem, először magadba fekteted a pénzt, hogy egy jó képzés elvégzése után versenyképes fizetésed legyen.


Hiába van pénzed, ha nem fekteted be, nem képzed magad hogyan érdemes befektetni, akkor sose leszel gazdag. Infláció minden pénzt felél.



Hogyan vágtak bele a befektetésbe? Mi alapján választasz portfóliót?

2022. szept. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 NTBS ***** válasza:
22%
Nem tudom.
2022. szept. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is igaz.
2022. szept. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Minden gazdag azt mondja, hogy 0 ról kezdett. Azért nézz szét itthon is, aki miliárdos azért vannak ismerősei. Cégeknél is apuka gyermeke rokon stb. Több gazdagnak van fogva a keze és csak tovább viszi valaki helyét. Nem mondom, hogy nincs olyan aki 0 ról kezdte. De nyilván senki nem fogja azt mondani, hogy támogatva voltam.


Sokszor van, hogy gazdag szülők gyereke is évekig egy vállalkozást veszteségesen vezeti, de vannak szülők akik támogatják még be nem indul a dolog. Szóval nem tudom. Az én véleményem ez.:)

2022. szept. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nulláról kezdtem, volt 200 ezrem. Igaz, most se vagyok milliárdos.:)
2022. szept. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ok, hogy csinálsz pénz akkor, ha valaki ad neked 50 milliót?
2022. szept. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
60 millióból tudom, hogy kell. Annyival szoktam. Az megéri:)
2022. szept. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy minimum 60 kell, legyen akkor már 100 milla nem igaz?
2022. szept. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!