Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Azok a kamionosok akik belföld...

Azok a kamionosok akik belföldön szállítanak üzemanyagot kutakra, jogsin kívül milyen képzettség kell nekik, mennyire könnyen lehet ilyen munkát találni és mennyit keresnek?

Figyelt kérdés
2022. szept. 7. 00:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ADR igazolvány tartányos szállításhoz.
2022. szept. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

“mennyire könnyen lehet ilyen munkát találni és mennyit keresnek?”


2-3 évvel ez elött láttam egy hírdetést akkor nettó 450-500-at ajánlottak.


Szerintem nem olyan könnyű munkát találni, mert véleményem szerint nem egy rossz meló így hát nem nagyon szoktak lenni üresedések.


Ettől függetlenül csináld meg az ADR-t és ha lesz esetleg valahol akkor csapj le az ajánlatra.

2022. szept. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Tapasztalatból beszélek, hogy itt Mo-n nem éri meg ADR-rel foglalkozni. Itt nem fizetik meg. Kb ugyanannyit fogsz keresni, mint egy mezei ponyvás/hűtős vagy akármilyen sofőr. Ha egy kicsivel jobb is a pénz akkor sem éri meg a plussz kockázatot vagy a tanfolyam díját.


Az üzemanyag szállítás egyáltalán nem jó munka a tartályozáson belül, az utolsó utáni tanyasi kútra is elkell vinni az üzemanyagot, hétvégi tilalmakban is közlekedhetsz mert van rá engedély. Szóval amikor a tachográf engedi szombatod (vagy vasárnapod) sincs. Ünnepekkor is fixen dolgozni kell.


Előnye a fix napi hazajárás, de ennél többet nem tudok mondani.

2022. szept. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Magyarországon tényleg nem igazán díjazzák az ADR-t

Én anno a Baltransnál szarabbul kerestem, mint egy ponyvás a Lertonnál

( [link]

Most is kb azt a pénzt ajánlják, mint egy közepesen fizető száraz árus cég


amúgy itt a labancoknál havi 400 euróval keresünk mi tartályosok többet, mint a ponyváson dolgozó kolegák és senki sem akad ezen fenn.

nagyobb kockázat, a rendőrrel nagyon kell vigyázni, és van egy plusz képesítésünk (ami nem mellesleg pénzbe kerül)

2022. szept. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

bocsesz, elcsesztem a linket


[link]

2022. szept. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!