Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 50 perc autókázás nőként a...

50 perc autókázás nőként a munkahelyre meddig lehet ezt bírni?

Figyelt kérdés

Lehet ezt egy életen át csinálni?

Félek, hogy emelnek majd a benzin költségen.

Nagyon szeretem a munkahelyemet!

Közelebb egyáltalán nem szeretnénk költözni, mert szeretjük, ahol lakunk. Párom fél úton dolgozik.



2022. szept. 7. 21:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%

Biztos lehetsz benne, hogy jövő ilyenkorra közel duplája lesz a benzin.

Mondjuk napi 50km-re lehet egy takarékos dízellel jobban járnál.

2022. szept. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Nem 50 km az út, hanem 36, de sajnos 50 perc az út, mert falukon keresztük kell menni, így lassan halad az ember.

Dízel az autó.

4,6-t a fogyasztás vele egy átlagos út alatt.

2022. szept. 7. 21:12
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Én bp-en belül autózok ennyit... 2x50 perc. Dugóban.. 15 km 2x
2022. szept. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
46%
Nem akarod naponta 2x kiírni ugyanezt a kérdést? Ment a jelentés a moderátornak.
2022. szept. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
én el se vállaltam volna, te már bírod x ideje.
2022. szept. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Én 1,5 évig bírtam, amúgy nekem fizették a benzint. Így szerintem simán bírható, Pesten a dugóban is ülsz ennyit. Viszont az autót hamar leamortizálja, azt meg senki nem fizeti meg. Én kerestem közelebbi állást.
2022. szept. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem ugyanaz a helyzet, de megosztom hátha hasznos.


Én 70 km-t ingáztam kb fél évig tömegközlekedéssel.

Utána azt mondtam, hogy vagy felmondok és ennyi vagy odaköltözök.

A munkahelyet szerettem, akkor még ki tudtam gazdálkodni annyiból mindent, így a lakhatást is. Tehát maradtam.


De nekem ez a 70 km távolság kb napi 5-6 óra utazás volt otthontól az irodáig és vissza. Ergo kb tényleg csak aludni mentem haza.


A napi majdnem 2 óra még elmegy időben. Itt inkább az anyagi rész a kérdés. Lehetne akár elektromos autóval is. Persze azt is tölteni kell. Vagy egyezkedsz bent a munkahelyeden, hogy emelést szeretnél ha emelkedik a bejárásod költsége.

2022. szept. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy egy indiai kollegám mondta, hogy közelebb költözött a munkahelyéhez, így már csak napi 3 órát ingázik. Szintén indiai főnök a cégnél nem értette, hogy miért gond az nekünk, hogy Székesfehérvárról Budapestre kéne ingázni. Náluk ez nem távolság, ennyit ingázik minden nap mindenki, vagy még többet is. Szóval csak nézőpont kérdése.

Tény, hogy én is inkább azt a napi 4-5 órát a családommal akarnám tölteni, vagy a hobbimnak élni.

2022. szept. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
79%
Ha jó a fizetés akkor nem vészes.
2022. szept. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
50 perc egy irányba autóval a munkahelyre mondhatni hogy átlagos. A budapesti forgalomban aki agglomerációból vagy bármelyik pest megyei településről jár be a fővárosba, szinte mind vezet ennyi időt. Az utakon lévő autósok legalább fele. Sokan járnak 1,5-2 óra autóútra is dolgozni, azt is ki lehet bírni, kérdés hogy kinek mennyit ér az ideje. De az 50 perc nagyvárosban és közelében tömegközlekedve és autóval is elmegy háztól házig nagyon sok embernek.
2022. szept. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!