Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy nagyvállalatnál ugyanannyi...

Egy nagyvállalatnál ugyanannyi a bruttó bér, mint 11 évvel ezelőtt volt? Lehetséges?

Figyelt kérdés

Nem mondom ki a cég nevét, a piros betűs, akinek a tulajdonosa az ország első vagy második leggazdagabb embere, és a választásokon is indult, mint miniszterelnök jelölt!

Én 11 éve kezdtem náluk dolgozni, és pontosan ugyanez a bruttó bér volt 450.000 Ft.

Most újra látom a hirdetésüket ugyanazzal az ajánlattal meghirdetve.


Ez az ország tényleg itt tart?


2022. szept. 8. 07:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%
OTP? vagy mi?
2022. szept. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Felnőtt tartalmú oldalakat közvetít világszerte.

Giga bevételekkel.

2022. szept. 8. 08:11
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Konkretan leirod, hogy igy van es aztan megkerdezed, hogy lehetseges-e. Neked van valami fogyatekossagod?
2022. szept. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem írhatom le a cég nevét, vagy az illető nevét, mert akkor törlik a kérdést. Volt már ilyen.
2022. szept. 8. 08:25
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
Ha ennyiert elvallaljak akkor hol a gond?
2022. szept. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Igazából nem is fontos, maximum annyiból hogy még miniszterelnöknek is jelentkezett, tele volt vele az ország plakátolva.


És ugyannyi bruttó bérrel hirdeti a cége pozícióit, mint 11 éve.


Ez utóbbi az érdekes. Ez csak nekem veri ki a biztosítékot?

2022. szept. 8. 08:26
 7/13 A kérdező kommentje:

Ott a gond, hogy 11 éve egy kifli 15 forint volt, maximum.

Ma ugyanaz a kifli 60 forint, minimum.

2022. szept. 8. 08:27
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

Kit erdekel mi mennyi volt 11 eve? Ha talal embert ennyiert, akkor miert fizetne tobbet?

Te tobbet fizetsz a kenyerert a boltban, mint amennyiert megkapod?

2022. szept. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
De őszintén mit varsz el? Annyira szerencsetlen vagy hogy nem birsz normalis berert elmenni dolgozni? 11 ev alatt nem birtad annyit kepezni magad hogy tobbet keress? Nem ertem miert kell a vallalkozokat okolni hogy mennyi bert adnak... Kepezd magad, legyen versenykepes tudasod, vagy menj el peknek es maris jol fogsz keresni...
2022. szept. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
A Big4-ok is még mindig ugyanennyi bruttó bért adnak a pályakezdőknek. Ennyiből még egy albérletre sem futja.
2022. szept. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!