Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy vegyem fel a kapcsolatot...

Hogy vegyem fel a kapcsolatot HR-esekkel, ha mindig munkaidő közben hívnak?

Figyelt kérdés

Telefont a szekrényünkben kell hagyni, így nem tudom munka közben felvenni. Amikor végzek, akkor már az irodisták rég lelépnek haza (6 óra felé).


Sms-t miért nem tudnak hagyni?



2022. szept. 27. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A jelentkezésbe és/vagy az önéletrajzodba (az elérhetőségekhez) írd bele, hogy csak délután xy órától keressenek telefonon.

Nem te vagy az egyetlen ilyen helyzetben, nem fognak meglepődni a HR-esek ezen. Az más kérdés hogy ha olyan munkáról van szó amire 100 másik ember áll sorba, akkor valószínűleg a kukában fog landolni a jelentkezésed, mert nem akarnak vesződni ezzel.

2022. szept. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
reggel mielőtt kezdesz akkor hívd vissza őket.
2022. szept. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Kérd meg hogy üzenetben keressenek.

Nekem eleve fura, engem soha nem hívogattak még munka miatt, mindig alap volt hogy emailben keresnek.

2022. szept. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3-as, egy csomószor felhívtak már engem. Nem olyan ritka dolog. Emailben meg csak egyszer kerestek meg😃
2022. szept. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%

#4

Hát szerintem ez elég gázos, mármint az emberek nagy része valahol dolgozik miközben keres új helyet, szóval

- sokan nem telefonálgathatnak magánügyben munkaidőben

- vagy megtehetné de ilyen ügyet nem akar mindenki előtt megbeszélni

Szerintem milliószor jobb ezeket írásban ügyezni.

Ha a kérdező megkéri őket akkor biztosan hajlandóak lennének szerintem.

(#3)

2022. szept. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%

Minden kommunikációnál, így állás keresésnél is meg lehet adni, hogy milyen elérhetőséget preferálsz, vagy milyen időszakokban vagy elérhető telefonon. Nem gond, hogy dolgozol és ezért nem vagy elérhető. Megértik a HR-esek, sok féle emberre dolgoznak, mindenkinek vannak körülményei.

Ha viszont nem jelzed nekik, hogy mikor/hogyan keressenek, akkor ők honnan tudják? Nem gondolatolvasók. Azért van a jelentkezésed, hogy kommunikálj velük, jelezd, hogyan érnek el.


De én azt is nehezen tudom elképzelni, hogy munkaidő közben ne lenne 10 perc ebédszüneted, amikor ki tudod vinni a telefont az utcára, hogy telefonálj egyet és senki ne hallja, miről beszélsz.

2022. szept. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6

Nekem pl volt olyan munkám ahol ezt max akkor tehettem volna meg, ha aznap nem eszek.

Nem tudom miért egyszerűbb ezzel szenvedni, mint dobni egy emailt.

2022. szept. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!