Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mik azok a dolgok, amikből az...

Mik azok a dolgok, amikből az átlagembernek le kellett már mondania?

Figyelt kérdés

vagy legalábbis lejjebb adnia.


Átlag alatt értsük most a jó,megbízható, biztosan reális adatokat közlő KSH-t az 503ezre bruttó átlagkeresetével.



2022. szept. 29. 08:07
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
86%

Én arról mondtam le, hogy egy normális, boldog országban fogok élni így 50-hez közelítve.

Ja meg arról, hogy majd lesz egy szép családi házam, bár végülis még örökölhetek (bár nem várom).

2022. szept. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 A kérdező kommentje:
hát akkor te még egész jól jártál idáig
2022. szept. 29. 08:20
 3/59 anonim ***** válasza:
29%

Nem 500 a br átlagkereset


Ezt felnyomja csak a felső réteg.



Fiktiv pelda: él 1010 ember a foldon.

Ebbol 1000 ember keres 200 at

De 10 ember 1 milliot


Akkor kihozzák azt hogy 600 az átlagkereset. Mikozben szinte mindenki 200 at kap.

2022. szept. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
31%

Folyt.

A statisztikával csalnak. Nem a valodi átlagot mutatja a statisztikai átlag.


De anno a statisztika tanárunk is igy kezdte az első óráját, hogy "statisztikával mindent ki lehet mutatni amit csak akarunk, és még annak az ellenkezőjét is ki lehet mutatni amit kimutattunk"

2022. szept. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
59%

Ismerosom sacc netto 500 at keres

Elvált vett egy másik hatalnamas házat, gyerekeknek mindenféle oktatást fizet(nyelv, vagy lovaglás, stb), kulfoldon nyaralgatnak, mindenféle programra járnak, rengeteget költ fogorvosra lusxusbol is,plasztik mutetje is van pl orr, fül, egészséges táplálkozás megy, amirol látom, hogy lemond, pl egy jó, nagy, vagy nagyobb kategorias kocsi, (sima "nevenincs" átlagszemelyautot használ csak), nem költ márkákra sem pl nincs gucci ruha, chanel parfum es társai, nem utazik rokonokhoz, mert jaj a benzin(de minden máshova megy nyaralni telelni heti programok stb), ajándékokra sem költ szinte semmit pl karácsonykor, senkinek nem segit, pl nem támogat menhelyeket nem önkénteskedik, gyerekruhákat nem ad le vöröskeresztnek, hanem eladja neten, valamint normális párkapcsolatrol mondott le, megalkuvás alapon van csak valakivel, mert nincs jobb.

2022. szept. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
97%
Én az átlagba tartozom, és én nem azért mondok le dolgokról, mert nem tudnam megfizetni, hanem mert egyszerűen már nem vagyok hajlandó annyit fizetni bizonyos dolgokért. (pl korábban nagy sajtzabáló voltam, mosr màr alig veszek, nekem annyit nem ér, amennyibe most kerül).
2022. szept. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 A kérdező kommentje:
5, ő a tudatos vásárló szerintem.
2022. szept. 29. 08:48
 8/59 anonim ***** válasza:
94%
Kaja rendelése. Helyette főzni kellene a boltban vásárolt dolgokból. Istenem, ezt is megéltük :(
2022. szept. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két akváriumom volt, de az egyikből az aranyhalakat át kellett költöztetnem egy barátomhoz, így sajnos már csak egy akváriumnyi halam van..
2022. szept. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
13%

Szerencsére úgy alakultak a dolgok, hogy kierőszakoltattam férjemmel a főnöktől a bazi nagy emelést, amit simán meg is adott.


-Tegnap meg tegnap előtt úgy felvettem a fűtést, hogy azt hittem lázas vagyok, mert piros volt az arcom meg a szám.

- 4-5 házat is vehetnénk

- simán vehetnénk egy Teslát is akár.

- Minden féle csokit össze vettem valamelyik nap.

- étterembe bármikor mehetünk, amikor csak akarunk.

- fürdeni is úgy szoktam, hogy már folyik ki a víz a kádból a szűrőn, de még engedek rá.

- fodrászhoz csak a leghíresebbhez járok.

- nyaralni is oda fogunk menni ahova csak akarunk.


Úgy őszintén, tegnap beszéltem egy nővel, aki meglepődött, hogy van fürdésre pénzünk. Mondom, mi a f.sz? Meg, hogy pocsékolom a gázt. De ha egyszer sehogy se fogjuk átlépni a határt? Nem kell palotában élnie mindenkinek. Az a baj, hogy az emberek szórják a pénzüket és nem tudják értékelni a fodrászt vagy a nyaralást, mindig csak több kell nekik.

2022. szept. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!