Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hétfői kezdéssel új munkahelyr...

Hétfői kezdéssel új munkahelyre kerülök. Többi lent!?

Figyelt kérdés
Sajnos a mai nap sikerült összetörni az arcom, elcsúsztam az aszfalton és lement 2 helyen csunyán az arcom. Jön a bibi, hétfőn kezdek az új munkahelyemen és egyből meglesz a feletteseimnek a véleménye rólam, hogy biztos iszákos vagyok. Azt találtam ki, hogy kipróbáltam az egyik barátom mociját és sajnos leestem róla. Mennyire befolyásolja a munkalehetőséget ez a seb a fejemen? Tudok dolgozni abban a pozicióban. Targonca munkalehetőség egyékbént.

2022. okt. 1. 20:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én egy hete tényleg iszákosan törtem össze magam, mert leestem a bicikliről és csak az arcom :) Kicsit hülyén néztek rám a munkahelyen, de nem ítéltek el.

Amúgy jó érv, h elestél mocival, elütöttek stb, ha nem hiszi el akk az ő baja.

A lónak is 4 lába van és még is megbotlik szoktam mondani, én nem szégyenlem, h hétvégén veszélyes sportnak minősült a biciklizés, de én már fél éve ott vagyok a cégnél.

2022. okt. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Persze úgy másabb is ha már valaki ott dolgozik vagy most megy elsőnek mint mondjuk én is. Köszönöm a válaszod
2022. okt. 1. 21:02
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
De miért kell hazugsággal indítani?? És főleg feltételeznék eleve azt, hogy biztos részeg voltál?
2022. okt. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem lehetcelmondani hogy motorbaleset?
2022. okt. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
"meglesz a feletteseimnek a véleménye rólam, hogy biztos ..." - ez max a te világodban van így. valóságban le se sz@rják, hogy mit csináltál.
2022. okt. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél rá sebtapaszt és nem lesz gond. Nekem eszembe se jutna, hogy valaki azért sérült meg, mert részeg volt és szerintem sokan gondolkodnak így.
2022. okt. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

De miért hazudoznál?

Raktárat vezetek, jobban aggódnék egy barom miatt, aki sisak és rutin nélkül motorozik, mint valaki miatt, aki szimplán véletlenül eltanyált egy tyúkszaron... Ennél már csak egy hazudozó miatt aggódnék még jobban. Egyébként pedig voltál interjún, kiválasztottak, felvettek, ennyi. Nyilván meglepő lesz a lezúzott arcod, de ha dolgozol rendesen, senkit nem fog érdekelni egy hét múlva egy kis horzsolás

2022. okt. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2022. okt. 1. 23:23
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha iszákos vagy, akkor azt nem erről fogják észrevenni, hanem a 3 hónap próbaidő alatt összerakják magukban..
2022. okt. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30%
Mond azt, hogy az előző munkahelyeden megverted a főnöködet és volt egy kis adok-kapok.
2022. okt. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!