Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van infója valakinek mennyit...

Van infója valakinek mennyit keres a Volán-nál egy raktáros?

Figyelt kérdés
Lenne egy lehetőség de előtte szeretnék informálódni,interneten csak egy adatot találtam,ott egy dunaújvárosi raktáros állítólag 265.000 netto+ bónusz.
2022. okt. 12. 13:36
 1/2 anonim válasza:
100%

Ha még aktuális ..

Mivel állami cég.. Ha csak délelőtt lennél, olyan garantált bérminimum környékén számíts (ami jelenleg pár forint híján bruttó 300.000 ft nettó kb 200.000) plusz túlóra(ha lesz) vagy ilyen egyéb dolgok.

2023. ápr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már nem aktuális,igazából visszautasítottam a lehetőséget,pedig a 11 jelentkező közül engem választottak,nagyon laza nyugdíjas meló lett volna,de két műszak A hét 5:40-14:00-ig,B hét 13:40-22:00-ig havi 207.000 netto,az azért a mai világban nagyon karcsú..
2023. ápr. 25. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!