Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldi cég megkeresett,...

Külföldi cég megkeresett, kamu lehet?

Figyelt kérdés

Azt írták hogy kaptak tőlem önéletrajzot. Amit nem tudom, hogy és honnan mindenesetre sok helyre elküldtem, állásportálokon is fent van.

Elvileg angol cég és Portugáliában van még irodájuk.

Az önéletrajzom alapján valóban jó lehetek a munkára viszont az furcsa hogy külföldi a cég...



2022. okt. 17. 13:16
 1/3 A kérdező kommentje:

Az első email-re válaszoltam, hogy kérem a részleteket.

Ezután küldtek egy munkaköri leírást és az nem igazán ilyen összekókányoltnak tűnt, hanem ilyen normális hivatalosnak.

2022. okt. 17. 13:17
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
A levelezés semmibe nem kerül
2022. okt. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
72%
Ha angol székhelyű a cég, kérdezd meg tőle, hogy van-e engedélyük az eu-ban tevékenykedni. Ha eddig magyarul írtak, írj nekik angolul. Ha nem válaszolnak, akkor azzal megválaszolták a kérdést.
2022. okt. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!