Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehet az hogy a gyári...

Hogy lehet az hogy a gyári munkások 8 általánossal dolgoznak, más meg érettségivel nem talál, csak ugyanolyan betanított munkát?

Figyelt kérdés

Nem találok munkát érettségivel, csak a gyári betanított munkát.

Pedig van olyan ismerősöm aki szintén csupán érettségivel egy adminisztrátor és életében nem végzett fizikai munkát.

Vidéken vagyok. Pestet kellene megcéloznom?De ne mondjátok hogy az érettségivel csak ilyen gagyi munkák vannak, mert a munkatársaim 8 általánossal vannak mellettem.



2022. okt. 17. 13:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az érettségi nem végzettség. Azzal kb pont ugyanúgy nem értesz semmihez, mint akinek 8 általánosa van.
2022. okt. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Persze ugyanúgy egy senkiházi vagyok, tudom, de más mit keres egy irodában műkörmökkel, egyáltalán hogy vették fel? Életében fizikai munkát nem végzett és nem is fog, elkeserítő hogy semmilyen adminisztrációs meg raktáros helyről nem szólnak vissza.
2022. okt. 17. 13:45
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A kereslet és a kínálat szabálya érvényesül. Van egy igény, amit, vagy ki tudsz elégíteni, vagy nem, meg neked is van egy igényed, ami, vagy ki van elégítve, vagy nem. A te esetedben nincs. Keress olyan települést, ahol kielégítik az igényedet, a te esetedben ez konkrétan a "nem fizikai munka".
2022. okt. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Mehetsz közigbe br 320ert xd ha eleg neked az a, szánalmas fizetés érettségis, irodai mkor csak azert hogy elmondhasd tyúkolban vagy egész nap. Xd
2022. okt. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Érettségim van,fizikai munkás voltam évekig,hála fizikumom megvan,de nem ez volt az elképzelés..
2022. okt. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Érettségi arra jó, hogy tudj tanulni valami értelmeset.
2022. okt. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%
Azért mert a dragalatos diplomások akiknek annak idejen fingjuk nem volt mit is kéne tanulni elmentek bolcsesznek es most ilyen diplomakkal töltik be azt a mhet amit érettségivel is be lehet roltenizde ugye tudjuk q diploma mindig mindenhol előny. Ne csodálkozz egyre több ilyen lesz, esetleg a közigbe lehet menni gombokert. Illetve multihoz, ugyancsak nem versenyképes fizuert betanított irodai droid munkara ahol a mennyiség számít.
2022. okt. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%
De ha neked eleg kedves kérdező a minimálbér v amit írtam br 320 ami nettoban is lofene akkor sok szerencsét. En ezért nem fogok valtani mert tetemesen kevesebb lenne ha elmennek a közigbe egy nyugger allasba tyúkok közé aktat tologatni. Xd
2022. okt. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
Ha ez vigasztal akkor elárulom, hogy én diplomával,három OKJ-vel, felsőfokú angollal, középfokú némettel, C-s jogsival sem találok mást. Ezért inkább nem is dolgozom.
2022. okt. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, hogy ezt írom, de az érettségi a mai világban szart se ér!

Sok munkahelyen kérik, de mégsem mész vele semmire.

Egy hiányszakmával, pl... építőipar, sokkal töbre fogod vinni, mint egy szaros érettségivel.

2022. okt. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!