Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha valaki kimegy külföldre...

Ha valaki kimegy külföldre dolgozni,pl Ausztriába,és ott a munkáltató ad szállást,az mindenképp ilyen lepukkant csöves munkasszálló lesz?

Figyelt kérdés
Leginkább olyanok válaszát várom,akik voltak kint.

2022. okt. 29. 18:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
61%
Hatványozottan nagy rá az esély.
2022. okt. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyakori a mai napig hogy 8-an vagytok egy szobában és hasonlók. Vannak kivételek, de olyat azért nem várj, hogy majd kapsz egy tip-top kis lakást csak magadnak.
2022. okt. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,mert gondolkodom rajta hogy kimegyek, viszont irtózok a munkásszállóktól, még sose laktam ilyen helyen,de elég sok rosszat hallottam róla. Viszont az albérlet kint nagyon drága.
2022. okt. 29. 19:14
 4/20 anonim ***** válasza:
81%

Sajnos ez így megy.


Egyrészt a munkáltatónak az a célja hogy minél kevesebb költségen tudja elszállásolni a melóst. Másrészt tudják hogy az ilyen munkákra főleg olyanok jelentkeznek, akik ki vannak szolgáltatva annyira hogy nagyobb esélyel bevállalják a lepra lakhatást.

2022. okt. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Hát igen,elég sokan nincstelen megy ki,és ezt ki is használják,nekem van pár szakmám, illetve beszélem is valamennyire a nyelvet,nem vagyok kiszolgáltatott, viszont szeretnék már a saját lábamra állni. De nem úgy hogy egy,csöves munkasszallón élek,azt nem bírnám elviselni.
2022. okt. 29. 19:20
 6/20 anonim ***** válasza:
És mi tart vissza attól, hogy keress magadnak lakást?
2022. okt. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha beszéled a nyelvet, van szakmád, akkor miért merül fel egyáltalán hogy munkásszállóra menj?
2022. okt. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Hát mert nézegettem a lakásarakat,na most keresnék tegyük fel 2000 eurót,és abból 1000 euró lenne a lakás,az úgy nem éri meg.
2022. okt. 29. 19:48
 9/20 A kérdező kommentje:
Vagy nem tudom hogy lehet e olcsóbban lakást bérelni.
2022. okt. 29. 19:48
 10/20 anonim ***** válasza:
Akkor csapj fel egy lakáskeresős oldalt. Ha nem Bécsbe mész 400-500 euró egy két szobás lakás rezsivel még nagyobb városokban is.
2022. okt. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!