Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit javasolnátok egy fiatalnak...

Mit javasolnátok egy fiatalnak, melyik országban lenne érdemes új életet kezdeni?

Figyelt kérdés

Itthon eladni mindent, elmenni. De hova érdemes?


Ahol a gazdaságpolitikának nem érdeke teljesen tönkretenni az embereket mint itthon.

Svájcra gondoltam, de ott nagyon drága az élet. Házat venni, utána lehet adózni is kell. 2x annyiba kerül minden.


Olyan helyre gondoltam, ahol nincsen sem annyira hideg sem annyira meleg.

A politika mindenképp kizáró ok lenne, ezért Franciaország például nekem nem játszana. Meg ugye ott aki nem tud franciául, azzal szóba sem állnak.


Németország alapvetően szimpatikus lenne, de sajnos úgy tudom ott sok az emigrált ember.



2022. nov. 1. 12:02
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
86%
Amelyiknek beszéled a nyelvét.
2022. nov. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
100%
Mihez ertesz?
2022. nov. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:

1. Angolul tudok, de Anglia nem vonzz annyira.


Németül sem lenne nehéz megtanulni.



2. Pultos vagyok, 2-3 év gyakorlattal, de nem dolgozom már benne. Logisztikusnak tanulok, érdekelnek a nyelvek és szeretek emberekkel dolgozni.

2022. nov. 1. 12:17
 4/55 A kérdező kommentje:

Pultos, csapos voltam*


Mondjuk így.

2022. nov. 1. 12:18
 5/55 anonim ***** válasza:
69%
Így sehova
2022. nov. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
55%
Hollandia elég nyugis de ennyi tapasztalattal maximum mosogatónak fognak fölvenni.
2022. nov. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem nem éri meg egyik országból 0 végzettséggel átmenni egy másikba.


Lehet, hogy ott jobban él a szegény réteg, de attól még ott is szegény leszel.


Inkább itthon változtass a helyzeteden, mert itthon könnyebb, majd ha van normális végzettséged, ami kelendő és külföldön is nagyon jól megfizetik, akkor menj ki.


Viszont ha itthon jól keresel (nem olyan jól mint külföldön), akkor már nem biztos, hogy ki akarsz menni.


Azért nem éri meg kimenni, hogy szegényen picit jobban élj, de közben egész életedben egy kívülálló legyél, aki soha sem tud 100%osan beilleszkedni az adott környezetbe.

2022. nov. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim válasza:
12%

Én nem mennék el senki helyében.

Az teljesen tisztán látszik, hogy ez az ország pénzügyileg be fog dőlni és a vezetése "tűzzel, vassal" halad is a felé, hogy ez így legyen.

De ettől függetlenül ez még a mi országunk, meg kell oldani a lehetetlent is.

Én nem mennék el, ahova született az ember, maradjon is ott.

23 éves, fiatal felnőtt fiúként, nekem ez az álláspontom.

2022. nov. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:
5,7 miért? Második szakmám tesz le, túl vagyok a gyakorlaton. Diákként volt több munkahelyem is, kereskedelemben vagyok 3 éve. 1 év logisztikai gyakorlatom van, plusz júniusban vizsgázom. Nyelvvizsgám is van.
2022. nov. 1. 14:45
 10/55 A kérdező kommentje:

6. Bocsi, nem írtam le hogy több év tapasztalatom van több területen is. Kereskedelem, vendéglátás, irodai munka, logisztika.


Igazából itt az érdekel, hol lehet jobban megélni és pont. Fejlődni előtte és közben is képes az ember.

2022. nov. 1. 14:54
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!