Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen otthoni munka van ami...

Milyen otthoni munka van ami fizet?

Figyelt kérdés

Tudom kb semmilyen ne éljek álomvilágba stb.

Sajnos nincs különleges képességem amit tudnék kamatoztatni, nem vagyok programozó, nyelvész, kreatív se semmi.


Érdekelne replika cuccos értékesítés talán ezt tartok valósabbnak.

Betterware,avon, farmosi stb nem érdekel valaki csinál olyat otthon ami fizet?


Van rendes munkám de jó lenne mellékes.



#munka #pluszbevétel #Valósjövedelem
2022. nov. 3. 16:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Telefonos operátor
2022. nov. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
37%
1 tudnál ajánlani ilyen állást? Esetleg privátban?
2022. nov. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Én nekem a 8 órás telefonos így kettőt párhuzamosan nem tudnék csinálni
2022. nov. 3. 17:30
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
replika cuccos értékesítés: magyarán szólva hamisítvány, orgazdaság, szerzői jogsértés és szomszédos btk kategóriák???
2022. nov. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire az a kategória replika nem is tudom mit jelent pontosan de olcsóbb talán mint az új
2022. nov. 3. 17:51
 6/19 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom mit értesz replika alatt, de biztos nem azt amit jelent...

Plusz ahhoz, hogy bármit üzletszerűen értékesíteni tudj vállalkozónak kell lenned, és igen akkor is ha van rendes munkád!

Minimum egyéni vállalkozói kell hozzá és katás adózó már nem lehetsz, de persze adóznod kell a bevételedből.

2022. nov. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
43%
Érdekel
2022. nov. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%

5: a replika az a hamisítvány "megszépített" elnevezése.


Replika jelentése: másolat


Nyilván olcsóbb, mint az eredeti. De valójában baromi drága, mert a kínai bótban kapható minőséggel azonos cuccot veszel 5x-ös áron.

2022. nov. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%

#6: Na igen...


elképesztő, hogy tényleg sokan azt hiszik, hogy felteszi a FB-ra, és haszonnal elad bármit, üzletszerűen, csak úgy magánszemélyként....???

2022. nov. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ne erre hegyezzük ki a dolgokat. Csak annyit írtam ez érdekelne nem pedig avon és társai. Nyílván szívesebben csinálnék bármi mást. De csak kamuk vannak nézzél vidit, fizess be ennyit, kriptozzál stb
2022. nov. 3. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!