Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez többszöri jelentkezés jó...

Ez többszöri jelentkezés jó vagy rossz ötlet ha kifejezetten egy bizonyos helyre szeretnék menni dolgozni?

Figyelt kérdés

Most munkanélküli vagyok. Van egy cég ahova be akarok kerülni, mikor még dolgoztam behívtak interjúra, de mivel máról holnapra kellett így nem tudtam elfogadni még az interjút sem így behívtak mást.

Kb. 10 alkalommal jelentkeztem oda és egyszer sem hívtak be azóta.

Csináltam új önéletrajot is, mindenre figyelek.

Valamiért szerintem feketelistás vagyok ott. Nekem diplomám van, vannak ott olyanok akik sima érettségivel dolgoznak ott. Meg ismerek olyat akinek éppen a kapa nem esik ki a szájából.

Lehet velem az a baj, hogy nehéz irányítani engem, vannak önálló gondolataim és nem a "jó katona csinál, nem kérdez" mentalitást vallom.


Na szóval arra gondoltam, hogy több email címről megbombázom őket életrajzokkal. Karrier oldalon keresztül kell regisztrálni, ezért nem egy címről több mail-lel. Gondolom rosszabb már nem lehet, vagy azt gondolják, hogy ez hülye nem veszem fel --> Ekkor nem kerülök be egy olyan helyre ahova amúgy sem akarnak felvenni.

De lehet azt fogják gondolni, hogy ez az ember nagyon kitartó --> adjunk neki egy esélyt!


30 F



2022. nov. 7. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem zsenialis otlet, biztos orulni fognak neki, legalabb 100 emailt kuldj.
2022. nov. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

-Korábban már sokszori jelentkezésre sem kaptál választ

-Túlképzett vagy

-Nem a te személyiségedhez való a munka


Ezek után mégis miért erőlteted? Miért nem keresel mást?

2022. nov. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Velem is volt hasonló. Egy cégnél interjúk között visszamondtam, mert elfogadtam egy másik ajánlatot.


Majd később jelentkeztem ismét a céghez, de semmi választ nem kaptam. Ezt követően állásbörzén oda mentem az egyik HReshez és elmondtam a fentieket, mire ő felírta a nevem és elérhetőségeimet és azt mondtam pár nap mulva felkeres.


Így is lett. Én is feketelistás voltam szerintem. A HRes is azt mondta, hogy nem érti a helyzetet és egy külön jelentkezői profilt kellett készíteniük, hogy folytatni tudják az interjúzást velem.


A helyzetedben max félévente 1x jelentkeznék. Az email változtatás jó ötlet, mert tényleg lehet, hogy valamilyen feketelistán vagy.

2022. nov. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

E-mail valtoztatas , más névvel.

Siman. Probald meg

2022. nov. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy #3 is írta, próbálj meg valamilyen személyes kapcsolatot találni a céghez, hogy érdemben tudj valakivel beszélni. Nézz körül az ismerősök, barátok, rokonok között, hogy ki tudna valahogyan közelebb hozni hozzájuk, de az állásbörze se rossz ötlet.
2022. nov. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!