Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyenek a Morgan Stanley-nél...

Milyenek a Morgan Stanley-nél a fizetések?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Corvinus AK-SPM-en vagyok elsőéves és nekünk nagyon nyomják hogy a Morgan a csúcs. Mi a véleményetek? Milyen fizetési sávok, előrelepesi lehetosegek vannak? Tudom hogy van ezer terulet, de nevezzetek meg ha tudjatok hogy melyiken mennyi a fizetes. De munkakorulmenyek is erdekelnek meg ilyesmi.

2022. nov. 8. 18:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem a Morgan a csúcs, sokkal jobb és jobban fizető helyek vannak. De egész jól fizet a Morgan is.
2022. nov. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
#1 IT és Pénzügy között milyen különbségek vannak?
2022. nov. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőben versenyképesek fizet a Morgen, de ITban meg aztán végképp ezerszer jobban fizető cégek vannak. Hogy csak ugyanabból a műfajból a BlackRockot mondjam, de az IB meg aztán jó pár fokkal erősebb bérben.
2022. nov. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az idáig kapott válaszokat! Számokat tudnátok esetleg mondani ugy korulbelul?
2022. nov. 8. 19:18
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

IT-n belül én is úgy hallom, hogy elég rosszul fizetnek.


Nekem egész oké ajánlatot adtak kötelező gyakorlatra, de nem kiemelkedőt. Mivel ez egy programozói pozíció volt, nem hiszem, hogy neked releváns lenne, de azért leírom, mert kérted. 160 órában számolva szja visszatérítés nélkül nettó 250 ezer lett volna diákszövetkezeten keresztül.


Végül nem őket választottam.

2022. nov. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Se itban nem csucs se penzugyben. Blackrock minden teren veri...
2022. nov. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem IT üzemeltetésre 40-50%-al kevesebbet ajánlottak mint a szomszédban lévő cég.
2022. nov. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%
Én a 3-4 éves tapasztalatomra 1.6m bruttót kértem a havi nem kevés béren kívüli juttatások mellé, és a recruiter majdnem kinevetett, hogy ennyire keveset mondtam. Utána kb levakarhatatlanná vált. Mindenki döntse el, hogy ez sok vagy kevés-e.
2022. nov. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Internként engem nyilván nem fizetnek halálra, de diákmelónak megteszi. Riskben úgy általában viszont amúgy panaszkodnak az emberek, hogy túl keveset kapnak, pláne a munkaterhelést figyelembe véve.
2022. nov. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Pályakezdő adatelemzőként 700 bruttót kapok.
2023. jan. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!