Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Házi őrizet alatt dolgozhatom...

Házi őrizet alatt dolgozhatom home officeban? Esetleg vállalkozást indíthatok?

Figyelt kérdés
Akár egy nagyobb multinak akár valami kisebb munkákat.

2022. nov. 10. 23:17
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Feketén bármit
14 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Szituációfüggő. A legtöbb helyen, ha alkalmazott vagy, azért egy erkölcsit kérni szoktak (legalábbis programozóként biztos, erre van rálátásom). A többi otthonról végezhető munkában nincs. De ha alkalmaz valaki, akkor persze, gondolom dolgozhatsz.
2022. nov. 11. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Tőlem még sosem kértek erkölcsit alkalmazottként, pedig dolgoztam pár helyen.
2022. nov. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozhatsz, sot fontos is hogy dolgozz, mert a mindennapi rutinod kialakitasat es betartasat is figyelik.


A munkahelyed es az otthonod kozti tavra elhagyhatod a lakast, nem feltetlenul kell HO-znod. Munka utan viszont egyenesen haza kell menned (kiveve bolt es ugyintezes).

2022. nov. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Tőlem még sosem kértek erkölcsit alkalmazottként, pedig dolgoztam pár helyen."


Tőlem mindenhova, de én komoly rendszerekhez férek hozzá, gondolom ezért.

Mondjuk soha nem is voltam házi őrizetben, így ehhez nem értek :DDD

2022. nov. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki házi őrizetben van annak még tiszta az erkölcsije addig amíg jogerős ítélete nem lesz.
2022. nov. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23%
Persze, bar bunugyi multal eselytelen hogy barki normalis munkat adjon...
2022. nov. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A házi őrizet a büntető eljárás folyamán alkalmazható szankció! Az eljárás folyamán még nincs jogerős ítélet! Igy az erkölcsi bizonytvány is mind addig tiszta marad amedig jogerősen el nem ítélnek valakít. Tehát a kérdésben le írtakra a válasz. Igen, aki házi őrízetben van az dolgozhat home officeban, és fogadhat látogatókat. Sőt a saját lakáson belül szabadon mozoghat, és szabadon telefonálat és szabadon internethezhet.
2022. nov. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!