Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Cigányként menjek ki külföldre...

Cigányként menjek ki külföldre dolgozni, vagy még reménykedjek abban, hogy össze jön egy irodai, banki munka itt Magyarországon? 28/F

Figyelt kérdés

2022. nov. 13. 16:35
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
8%
Há holl ész te szépp tezsvérem. Én cigán vagyok, saját bankom van. Zsebbő hitelezek tesóknak magyaróknak bárkinek. Jo kamatra. Akármejik bankot megveszem kilora. Nem birtok vellem gutyák!
2022. nov. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a pénzügy-számvitellel el tudsz menni egy kkv-hoz, hogy aztán a főnök hetente kérdezgesse hogy áll a cég. Romaként nehezített a pálya, esetleg olyan helyen kell próbálkozni, ahol szintén roma a tulaj. A bankokhoz tényleg diploma a beugró. Mondjuk nem csak ügyfelezés van, ott van a backoffice, ott mindegy a bőröd színe.
2022. nov. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
0%

#33


Te bizalommal tennéd a pénzed olyan bankba ahol az alkalmazottak nevei: Lakatos Lájonel Hozé Ármándó meg Kanalas Hetesbömös?

2022. nov. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
72%
34! Ezerszer inkább cigány bankárhoz tenném a pénzem, mint zsidóhoz. A cigány megkésel az utcán, hogy elvegye az órád. Amelyik cigány eljutott egy tisztességes munkáig, abban meg lehet bízni. A zsidó sosem fog megkéselni az utcán, mert egy puhány kis pöcs banda.
2022. nov. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
0%

#35


Ezt a kocsmai zsidózáshoz tudnám hasonlítani. Ezt hol olvastad? A kuruc.info szennyoldalon? Ami a zsidókat teszi felelőssé a világ összes problémájáért? Ez egy veszélyes közeg számodra. Félelmetes érzéseket kelt a benned. Úgy véled, „végre” megértetted a világot, tisztába jöttél alapvető összefüggésekkel. Nem csoda, ha az ilyen oldalakat bújó zsellér, proli, cseléd, jobbágy antiszemita lesz anélkül, hogy életében közelről zsidót látott volna. A magad fajta, a legkülönfélébb összeesküvés-elméletek lebutított, primitív változatait teszik magukévá, sokszor többet is egyszerre, nem törődve azzal, hogy ezek esetleg egymásnak is ellentmondanak. A legvégső esetben a vallás iránti természetes igény csap át a világhálón megismert ostobaságok kritikátlan igenlésébe, ilyenkor az egyszerű, egy bites ember, fanatikusan hinni kezd a Nibiru halálcsillagban vagy valami más baromságban.

2022. nov. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
100%
Az se igaz, hogy külföldön csak tengődni lehet melósként, nekem 10 év után 51 000 font félretett pénzem van.
2022. nov. 14. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
0%

37-es


Hát max akkor tudsz ennyit félrerakni, ha az alatt a 10 év alatt konzervet meg kétszersültet zabáltál nap mint nap, magában. Meg tömegszállóztál 10 évig, 20-an egy szobában törökökkel meg románokkal. Fúj! Én ennél igényesebb vagyok!

Aztán az összekuporgatott 51 ezer fontodból, tudsz is venni itthon egy 2 szobás panellakást és élhetsz egy középszerű kispolgári életet.

Ja, hogy nem tervezel hazajönni? Hát Angliában 51 ezer fontból, vehetsz egy garázst.

2022. nov. 14. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
100%

Uhh, az igaz, hogy albérletben lakom, de külön szobám van, az első pár hónapban laktam egy szobában egy magyarral. A kajálás meg rohadtul nem így van, majdnem minden nap húst eszek gyümölccsel, gyakran kajáldába is megyek, konditeremre költök, személyi edzőre néha, csomó PC-s játékot vettem, gamer PC-m van, évente hazajárok repülővel.


Na, de a magyar proliknak nem erőssége a számolás, de próbáljuk meg. Fizetésem: 1500-2000 font havonta, lakbér utóbbi 7 évben eredetileg 475 font havonta, most a válságok miatt felúszott 550 fontra. Bevásárlások havi 200-300 fontból megvannak. Azt mondja, 1500 fontból 850 az 650. Legrosszabb esetben ennyit tudok félrerakni. És csomó hónapban 2000 fontot keresek. Na, hány átlagmagyar tud havi 650 fontot félretenni, mindaközben, hogy a forint lassan valami harmadik vilábeli devizának az értékét verdesi?

2022. nov. 14. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy ez az együttlaksz "20-an törökkel, meg románnal" az valami kurucinfóról összeszedett duma. Egy lakásban laktam románokkal, az évek alatt 3-mal, és nagyon rendezettek, tiszták.
2022. nov. 14. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
0%

Áh ugyan. Az semmi! Én Bristolban kebabosnak dolgoztam, valami Szemírnek hítták a górét. Havi tízezer fontot kerestem szép testvérem! Na! Ezt rakd össze. Luxus penthouset béreltem, nemhó ingyé, még a tulaj füzetett azé, hogy ottan lakjak. Kaviárt zabáltam, nagy kanállal. Minden évben tíszer Tahitin nyaraltam, magángéppel.

Legalábbis így adja elő magát a csicska itthoniaknak az átlag magyar.

2022. nov. 14. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!