Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen megbízható oldalakon...

Milyen megbízható oldalakon keressek munkát?

Figyelt kérdés
Tuuudom, hogy a Google a barátom, de annyi álláskereső oldal van, hogy belekavarodtam. Egyetemista vagyok, szóval valószínűleg csak részmunkaidőt tudnék vállalni, de arra lennék kíváncsi, hogy ti melyik álláskereső oldalakat szeretitek, nézitek rendszeresen, melyiken találtatok munkát stb. Előre is köszönöm a segítséget!

2022. nov. 13. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Profession.hu, aki ott hirdet a 95% komolyan is gondolja, mert kemény pénzeket fizetnek érte.
2022. nov. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Iskolaszövetkezetek honlapjai

Profession

Linkedin

2022. nov. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

A jók: Profession, Linkedin

Amit semmiképp: Jófogás, jobble

2022. nov. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2022. nov. 14. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

LinkedIn. Legtöbb esetben nem is neked kell keresni, hanem téged találnak meg.

De a nofluffjobs is jó, ott ugye kötelezően ki van írva a bérsáv is.

2022. nov. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Függ attól hogy mit tanulsz.


Linkedin főleg nagyobb külföldi cégeknél jó, különösen ha programozó/gazdaságis vagy.


Diákként ott a schönherz, jó helyeket lehet találni plusz kint vannak a fizuk is. Gyakornokságnál jó a zyntern például.


Ott a profession is bár ott részmunkaidő kevesebb van és én személy szerint nem szeretem

2022. nov. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Profession.hu
2022. dec. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!