Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki csóró családból származik,...

Aki csóró családból származik, annak van esélye, hogy meggazdagodjon?

Figyelt kérdés
Most fogok érettségizni, de nem tudom, hogy szakmát tanuljak, vagy menjek egyetemre. 4-5 tanuló vagyok, de ez most nem számít. Bármit megtanulok. Egyetemre csak diákhitellel tudnék menni. Van így esélyem, hogy 30 éves koromra gazdag legyek?
2022. nov. 20. 16:30
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
80%
Esély nyilván van, de kicsi.
2022. nov. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
23%
Miért diákhitellel? Diákmunka, plusz mellé koli és egész jóp kijössz. De egyetemre szerintem nem éri meg, inkabb tanulj ki szakmát azzal rövidtávon sokkal több pénzt keresel.
2022. nov. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
56%
Ha fiú vagy,a fogtechnika jó választás lehet. Viszont elég sokat kell dolgozni,hogy jól keress. Kőgazdag akkor sem leszel,de nem lesznek napi szintű megélhetési gondjaid,még félre is tudsz tenni. Nőként is jó szakma,viszont szülés után kicsi az esély visszakerülni a gépezetbe. Vagy legalábbis ugyanannyit dolgozni mint előtte. Ez a "sok" napi minimum 12 órát jelent. Esetleg még hétvégi munka is becsúszik olykor-olykor.
2022. nov. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
2-es, mert ha kiválasztok egy szakmát, akkor minden energiámat abba fektetem. Diákmunka csak eltérít az útról. Ha IT-ra mennék, akkor szabadidőmben is programoznék. Lehet burkolónak megyek. Vagy villanyszerelő - okos otthonokra specializálódva. Vagy elektromos autó szerelő. De ha havi 800 ezret is keresnék, akkor is kb 40 éves koromra lesz kifizetett lakásom. Ami ugye nem gazdagság még mindig.
2022. nov. 20. 16:46
 5/33 anonim ***** válasza:
86%

Hát, elég furcsa nekem hogy a szakmáddal töltöd minden időd, fontosak a hobbik is. Szerintem így gyorsan ki fogsz égni, de ne legyen igazam :D

A pénzt meg kezeld okosan, fektesd be biztonságosan és akkor termeli magát. A gazdagság meg relatív, szerintem ha megengedhetsz magadnak egy házat akkor már gazdag vagy. (Az más kérdés hogy felesleges megvenni ilyen időkben)

2022. nov. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Hobbim a nők, meg az autók. De mindkettőhöz pénz kell.
2022. nov. 20. 17:02
 7/33 anonim ***** válasza:
80%

Szemléletmódváltás kell neked. Az álom, hogy gazdag legyél, az a cél, hogy legyen 50 milla a bankszámládon.


Ha most nem programozol, akkor te nem fogsz programozni a szabadidődben, mert nem érdeke annyira.


Ha a hobbid a nők meg az autók, akkor legyél autószerelő.. bár azt is szeretni kell. ha nem szívvel lélekkel csinálod, anyagiakat nem véve figyelembe, akkor kb sehova nem fogsz jutni, mivel nem fogsz bele tenni elég időt.

2022. nov. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
67%

Mennyire csóró család és mennyire szeretnél gazdag lenni?


A nőzés nem olyan drága hobbi, elég ha valamennyire intelligens vagy és jól nézel ki. Aki le akar feküdni veled, akkor is le fog ha 100 millió meg akkor is ha 1 millió van a lakossági számládon. Aki meg nem akar veled lefeküdni, akkor sem fog ha 500 millió van a számládon. Kivéve a megélhetési prostituáltak, de az más kategória.


Az autó más történet, egy autó fenntartása mint használati tárgy, önmagában is rengeteg költség hosszú távon. Ha te úgy érted az autót mint hobbit, hogy lepucolsz egy számodra kedves típust alvázig, majd egyedi műszsaki tartalommal forgalomba helyzeteted, vagy építesz egy offroad vagy ralli autót, mind mind bozasztó drága hobbi. Szponzorok nélkül kb. esélytelen, még akkor is ha több 10 millió kp-t rászánnál.

2022. nov. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Nyitott vagyok a világra, ezért is vagyok jó tanuló, mert érdekel a kémiától kezdve a történelemig minden, amit tanulunk. Nyilván választanom kell valamit. Ha már a saját lakásomon kívül lesz egy lakásom, ami bérbe lesz adva, akkor már "gazdag"nak mondom magam. Lesz passzív bevételem, amit elkölthetek. 8as hülyeséget írsz. Ezt tapasztalom, mert a legcsóróbb vagyok a suliban és igenis kell pénz a lányokhoz. Nőkhöz mégtöbb. Ez a legyél magas, sportos és kedves, ez megvan, mégis Gipsz Jakabnak, aki már 4edikben kocsival jár, a 3. barátnőjét fogyasztja. Mindenhez pénz kell, ne legyünk álszentek. Igazából elég lenne nekem 50 ezer, hogy kicsit jobban felöltözzek. Ezért várom a diákhitelt.
2022. nov. 20. 18:08
 10/33 anonim ***** válasza:
93%

Majd ha kicsit felnősz, rájössz hogy amit most tapasztalsz, az hamis. :)

Társkeresőn megbeszéltek egy találkozót, sétáltok vagy megisztok egy kávét, következő találkozón már szexelhettek. Feltéve ha azonos a cél. Még csak autó sem kell hozzá, elég egy 1,5 órás séta vagy egy pár 100ft-os kávé.

2022. nov. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!