Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » KFC-ben milyen munkakörök vannak?

KFC-ben milyen munkakörök vannak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hamarosan megnyílik a KFC gyorsétterme ott ahol élek. Elgondolkodtam azon, hogy lehet jelentkeznék majd oda. Mesélnétek arról, hogy milyen munkakörök vannak? Vagy ez is olyan, mint a többi és folyamatosan váltják egymást az emberek munkakörönként? Hol ezt, hol pedig azt kell csinálni? Egyszer kasszázni, máskor meg sütni? Vagy hogy van ez pontosan a KFC-ben? Válaszokat előre is köszönöm! Abban a megyében ahol élek, itt sohasem volt még KFC, ezért nekem ez egy hatalmas öröm! Mivel szeretem és közel is lesz, illetve új lesz az egész mivel most épül, ezért vettem fontolóra ezt az ötlelet.

2022. nov. 29. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Van aki csomagol, aki süt és aki kasszázik.


De előfordul hogy idővel a többi helyre is betanul egy ember, szóval be tud állni oda ahol éppen szükség van rá.

2022. nov. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
üvh
2022. nov. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Asztrofizikus és radiológus
2022. nov. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!