Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Levették az álláshirdetést...

Levették az álláshirdetést amire 3 napja jelentkeztem. Ez azt jelenti, hogy már felvettek valakit vagy most fognak csak válogatni a jelentkezők közül?

Figyelt kérdés
A Tesco múlt hét pénteken délután tett meg egy álláshirdetést pénztáros pozícióra. Hetfőn összeállítottam az önéletrajzom és elküldtem, ez olyan délután négy órakkor történt. Kaptam is emailben egy automatikus üzenetet, hogy hamarosan tájékoztatnak a további lépésekről. Másnap azaz kedden láttam hogy újra hirdették az állást fél ötkor és ma szerdán pedig levették. Gondoltam felhívom az adott üzlethez tartozó telefonszámot, de egyáltalán nem tudom visszakeresni a hirdetést, mert ugye nincs fent a karrier oldalukon. Most várjak még egy pár napot vagy nyugodtan leadhatom máshova a jelentkezésem? Előre is köszönöm a segítséget és a válaszokat

2022. nov. 30. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
1 percet se várj senkire, ha komolyan gondolod a munkakeresést. Amikor én kerestem napi 10-re is jelentkeztem.
2022. nov. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Miért ne jelentkezhetnél máshova?
2022. nov. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Addig szórod a pályázatokat, amíg valahonnan pozitív visszaélést kapsz.

Amire alkalmas vagy, arra zsutty ki, ha van olyan nap akkor 10-20, másnap lehet csak 2, de ezt tényleg addig csinálod, amíg már ajánlattal jönnek, és kezdhetsz, későket pedig kedvesen visszamondod.

2022. nov. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Soha ne varj jelentkezes utan.
2022. nov. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Diák vagy állandó munka?
2022. nov. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha ez álmaid állása, akkor se várj rá, hogy ezzel mi lesz. Pályázz máshova is. A nagy számok törvénye alapján működik a dolog. Sok helyre jelentkezel, és abból nagyobb eséllyel jön be valamelyik, mintha kevesebb helyre jelentkezel. Ettől persze ne ész nélkül csináld, hanem amennyire lehet a cégre szabott jelentkezéseket küldj, de ne várj senkire.


Ha esetleg egyik helyre már leszerződsz és aztán mégis felvennének másik helyre, ahova szívesebben mennél, akkor még mindig válthatsz, mert a legtöbb helyen úgyis van próbaidő. Viszont amíg még ígéretet se kapsz semmire, addig pláne nincs mire várnod.

2022. dec. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Az álláskeresés nem olyan hogy beadod 1 helyre és megvárod míg felvesznek(kivéve az egészségügy és oktatás, ezeknél akkora hiány van hogy szó nélkül felvesznek, nem kell 2-3 körös interjúkkal szopnod). Be kell adni sok helyre, nem 2-3, minimum 20-30 helyre.
2022. dec. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!