Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Telekom home office diákmunka?

Telekom home office diákmunka?

Figyelt kérdés
Elsősorban az érdekelne, hogy mennyire éri meg, és hogy mennyire rugalmasak a beosztás szempontjából

2022. dec. 3. 17:31
A kérdező szavazást indított:
Megéri
Vannak jobb munkák
Próbáld meg
Meg se próbáld, a céget még otthagyni sem egyszerű
16 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A "mennyire éri meg" kérdésre csakis te tudsz válaszolni. Ha szakodon vannak jó gyakornoki lehetőségek akkor célszerű tapasztalat miatt ezekre menni, még ha kevesebbet adnak akkor is.


Ha nincsenek akkor jobb mint egy átlagos diákmunka.

Emlékeim szerint heti 20 órát kell összehozni és 1 héttel előte kell leadni az ráéréseidet.

2022. dec. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Ez milyen pozíció?


Úgy hallottam IT-n belül nagyon jó ott lenni és nehéz bejutni.

2022. dec. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

#2 mivel diákmunkát említett a kérdező nem pedig gyakornokságot ezért gondolom hogy call centeres munka.


Egyébként annyira nem jó a telekomos IT gyakornoki munka

2022. dec. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%

"Úgy hallottam IT-n belül nagyon jó ott lenni és nehéz bejutni."


Hehe wtf, kb a legalja a MO-i multik kozott.

2022. dec. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Pontosítok, így talán könnyebben kapok választ a kérdésemre.

Chat ügyfélszolgálatos diákmunkára jelentkeztem

Ezen belül érdekelnének a munkáról információk, mint pl: van e értékesítési feladatunk és kell e telefonon kommunikálnunk(ezt azért kérdezem mert olvastam már olyat, hogy valaki a cégnél adatrogzito volt és mégis kellett telefonálnia és értékesítenie is kellett), ha esetleg munka közben felmerulne bármi kérdés tudunk e valakihez fordulni ( vagy csak az esetleges segedlethez), illetve ha mégsem tetszene a diakmunka mennyire könnyű otthagyni a céget? Van e bármiféle kikötés a munka visszamondasat követően?(itt gondolok arra, hogy pl a szerződésben esetleg benne lehet, hogy júniusig kell diákmunkát vallani és addig nem mondhatom vissza stb)

2022. dec. 4. 15:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon hosszadalmas a betanulási,oktatási folyamat, nem éri meg.
2022. dec. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
ha felvettek, nem mondhatsz fel 6-12 honapig, maga a felveteli eljaras is hosszu, de a trening meghosszabb
2023. ápr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szerencsére nem vettek fel. Találtam jobban fizető diakmunkát amit még szeretek is.

Sajnos már maga az oktatási folyamat hossza és a rugalmatlansaguk is elég nagy red flag. Illetve a rengeteg "szűrő" amin ha nem vagy elég nyalis nem mész át.

2023. ápr. 28. 20:24
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
nem tudom, hogy kinel voltal, de szerintem eleg rugalmasak egyebkent illetve en soha nem nyaltam senkinek de atmentem mindenen
2023. máj. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!