Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztriai munka nyelvtudas...

Ausztriai munka nyelvtudas nelkul, meg merjem tenni?

Figyelt kérdés

Egy baratom intezett nekem munkat, egy faluban ahol nagy sok hotel van, szobalany munkarol van szo.

Azt mondja, az egesz faluban sok a magyar a hotelben is van egy par ahova menni fogok. De en egy szot sem tudok nemetul, a baratom ezt mondta a fonoknek, tud rola.

Nagyon rossz lesz igy ott dolgozni?

A fonokkel sem tudok szot erteni, de a baratom mindent megbeszelt mar vele, azt mondja minden rendben lesz, adnak szallast is a barat akirol szo van ugyanabban a faluban dolgozik ahol en fogok, nagyon kozel leszek hozza, ez megnyugtat. O folyekonyan beszel nemetul, evek ota ott dolgozik vendeglatasban.

Nagyon felek, nem tudom menjek e, de ez nagyon nagy lehetoseg lenne nekem mert jol keresnek.

Felek hogy le fognak nezni mert nem tudom nemetul, es a kollegak gonoszak lesznek velem.


2022. dec. 14. 21:27
A kérdező szavazást indított:
Tegyem meg!
Ne!
25 szavazat
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
23l
2022. dec. 14. 21:29
 2/35 anonim ***** válasza:
65%

Én nem mennék.


Hogy kérsz segítséget, ha hirtelen történik valami?!


Hogy érted meg a feladatokat, vendégeket, váratlan helyzeteket?!


Honnan tudod, hogy mit íratnak veled alá?!


Nem lesz mindig melletted egy tolmács....

2022. dec. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
74%

Dolgoztam Ausztriában szobalányként.

el nem tudom képzelni, nyelvtudás nélkül mi a lófütyit akarsz ott kezdeni.

activity?

2022. dec. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
74%
Kezdj el most tanulni és ha kinnt vagy folytasd természetesen, én így is mennék ebben az országban nincs jövő.
2022. dec. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
71%

Anyukám is nyelvtudás nélkül indult Ausztriába és én is.

Ő 5 éve kint van, már jól beszél németül. Nekem még mindig nem megy mivel nem igazán vagyok rá szorulva. Engem is sok magyar vesz körül.

Ha valami gond van akkor a fordítót használom 🤣

Tudom hogy félelmetes. De én mindenképpen mennék a helyedben .

Ha nem tetszik stb akkor haza jössz.

2022. dec. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
62%

"Nagyon felek, nem tudom menjek e, de ez nagyon nagy lehetoseg lenne nekem mert jol keresnek.


Felek hogy le fognak nezni mert nem tudom nemetul, es a kollegak gonoszak lesznek velem."


Honnan tudod, hogy mennyit keresNÉL pontosan?


Beszéltél a főnökkel vagy csak ez a közvetítő barát mondta?


Szerződés?


Mi van, ha majd prostitúcióra kényszerítenek vagy eladják a szerveid?


Én nem a lenézéstől és a kollégák megjegyzésétől félnék, amit ugye nem is értenél, hanem inkább a fentebb említettektől.


Így én is félnék kimenni és szerintem jogosan!

2022. dec. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
85%
Jaj úgyis ragad rád pár szó pikk-pakk. Nem kell így tulparázni.. indulj neki, ebben a szar országban úgyis csak az az egyetlen karriercelja lehet egy nőnek hogy szul 3 gyereket aztán elmegy minimálbérért csicskazni valami multihoz 6 órában.
2022. dec. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
23%
Minimális nyelvtudás márpedig elvárás egy színvonalas helyen. Én nem mennék.
2022. dec. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
81%
Egyébként vendéglátásban dolgoztál már?
2022. dec. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
31%

"Ha nem tetszik stb akkor haza jössz."


Ja, feltéve, ha engedik...


Ráadásul ha egy Isten háta mögötti kis faluba kerül, nyelvtudás és pénz nélkül (ha mégse kapna fizut, láttunk már ilyet), onnan azért nem biztos, hogy olyan könnyen meg tud pattanni vagy lesz mivel..!

2022. dec. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!