Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Home Office órákkal szoktatok...

Home Office órákkal szoktatok csalni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Életemben először vagyok home officeban.

Magamnak vezetem a ledolgozott óráim.


Értékelem, nem szeretnék vele visszaélni, ugyanakkor elgondolkodtam.


Ezzel az emberek nem szoktak nagyon keményen csalni?

Szerintem ha megcsinálnám fél óra alatt a munkám aztán elmennék kirándulni és beírnék 8 órát akkor sem szólna senki… :D



2022. dec. 15. 09:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

LOL én irodából dolgozva is szoktam csalni.

napi 1-1,5 óra simán elmegy facebookra, youtube-ra, netezésre, illetve a kollégákkal való beszélgetésre.

ezenkívül a félórás ebédidőm is gyakran több :D

2022. dec. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én beteg 4 évessel szoktam home officeban lenni, de nem tudok csalni, mert megvan beérkezett napi X számú megrendelés azt nekem meg kell csinálni a rendszerben, ha küld a főnököm egy kérést, nekem azt vissza kell küldeni, ha kérdez egy ügyfél valami 4 órán belül meg kell válaszolni. Szóval leginkább munka van, nem tudok csalni. De annyi, hogy pl ma is reggel 8-10 közt nem csináltam sok mindent, csak a telefont vettem fel, mert reggelit kellett csinálnom, meg kellett gyorsan főznöm, kimostam, elpakoltam stb de azóta az elmúlt 4 órában most állok meg először, és valszeg ha a férjem hazaér pláne nyomni fogom még a munkát, mert minden ma estig befejezős. Nem tudom milyen munkák, ahol lehet csalni.
2022. dec. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem többet, mint bent az irodában. 8 órán keresztül amúgy is lehetetlen folyamatosan koncentrálni. (aki azt mondja tud, az hazudik)
2022. dec. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg szerintem általánosságban: a munka el legyen végezve, és amennyiben szükséges, elérhető legyen a dolgozó.
2022. dec. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Még egy korábbi munkahelyemen volt úgy, hogy ha muszáj volt home officeban lenni (de nem szerették, még a legnagyobb covid parában sem volt állandó), akkor vezetni kellett, hány órát dolgoztál és ki kellett tölteni 8 órát. Na de ezt úgy, hogy ott nem volt ledolgozandó ebédszünet, meg ha bent vagy sem dolgozol le se 8, se 7.5 órát, mert ugye mész mosdóba vagy tartasz szünetet is... Úgyhogy igen én k.urvára csaltam, többet írtam be mindig, mint amennyit dolgoztam :D
2022. dec. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!