Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik üzletben ajánlott...

Melyik üzletben ajánlott diákmunkát vállalnom a következők közül: Nike, Tezenis, Ecco, Benetton, Triumph, Sloggi, Intersport?

Figyelt kérdés
Olyan érdekelne, ahol van mit csinálni (címkézni, ruhákat helyére vinni), de túlzott szigor sincs. Na szóval olyat nem szeretnék, ahol végig csak nyalni kell a vevőknek.

2022. dec. 20. 13:40
A kérdező szavazást indított:
Nike
Tezenis
Ecco
Benetton
Triumph
Sloggi
Intersport
7 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Ahováfelvesznek
2022. dec. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Hót mindegy
2022. dec. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezek közül bárhova tudok menni. Iskola melletti pénzszerzési lehetőségnek gondolom. De az volt a kérdés, hogy melyikben kell a legkevésbé a vevőket kergetni, illetve a ruhákkal elfoglalni magam?
2022. dec. 20. 18:18
 4/6 anonim ***** válasza:

"ahol végig csak nyalni kell a vevőknek."

Nem értem mire gondolsz.


"melyikben kell a legkevésbé a vevőket kergetni, illetve a ruhákkal elfoglalni magam"


Bármelyikben ezek közül. Nem kell vevőket kergetni sehol, el vagy tévedve. És nem csak elfoglalni kell magad, amikor diákmunkára mész,hanem meg is kell dolgozni azért a fizetésért. Ha "nyalni" kell a vevőnek, hát ez van

2022. dec. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Úgy értettem melyikben nem kell állni az ajtóban és mindenkinek köszönni? Mert azt nem érzem nekem valónak. Ha kérdéssel fordulnak hozzám természetesen udvariasan válaszolok. Az volt a fő kérdésem hogy hol kell inkább a ruhákra fókuszálni elsősorban a vevők üdvözlése helyett? Illetve hol van az ahol van is tenni venni való ruha ügyileg? Pont az a lényeg hogy szeretnék tenni venni és nem tétlenül köszönteni és üdvözölni mindenkit. Van olyan tapasztalatom és azzal nagyon lassan ment az idő. Ráadásul szerintem ez a túlzott tapadás hogy "Jó napot, miben segíthetek?", a vevőknek is kellemetlen.
2022. dec. 21. 10:03
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt szeretem ha van munka. Ruhák cipelése, cimkézés. Nem pedig az úgy csinálok mintha dolgoznék kategória. Ezt a vevők zajlatására értem.
2022. dec. 21. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!