Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan teljesítsem ezt a...

Hogyan teljesítsem ezt a feladatotot?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 22 éves lány vagyok. Nem rég kezdtem szociális gondozóként egy otthonban, hozzáteszem szakképesítés nélkül. Egy hónap után kibukott, hogy lassan végzem a munkám. Nyílván háromszor átgondolom, hogy melyik lakóhoz, hogyan, miképp érhetek. Hogyan segíthetek úgy, hogy ne legyen baj. Imádom a munkám. Olyan emberek válaszát várnám, akik jártak hasonló cipőben. Mik lehetnek azok a praktikák, amivel egyszerűbbé tehetem ezt a munkát a magam számára. Nagyon szépen köszönöm, ha megosztod velem a tapasztalatod, tanácsod.

2022. dec. 20. 19:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Legyen karórád és tervezd meg, hogy egy adott lakóval hány percet szeretnél foglalkozni. A foglalkozás közben pedig próbáld ehhez tartani magad. Idősek nagyon sokat tudnak beszélni, pláne ha egy kedves, fiatal szól hozzájuk, szóval erre figyelni kell.

Amúgy meg ne vegyél fel mindent a kolleganőktől. Kezdőként nyilván lassabb az ember, bármilyen munkakörben js dolgozik.

2022. dec. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!