Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 1 év full-stack fejlesztői...

1 év full-stack fejlesztői tapasztalattal kb mennyit kérhetek el Budapesten részmunkaidős állásban?

Figyelt kérdés

2 év részmunkaidős tapasztalatom van heti 20 órában, tehát 1 teljes munkaidős év és most fogok végezni programtervező informatikus BSc szakon. Főként frontend tapasztalatom van, de azért dolgoztam egy fél évet backenden is. Fő technológiák: React, TypeScript, Laravel, de ezek mellett alap szinten azért sok mindenbe belekóstoltam már, tehát van egy átfogó tudásom.

Jelenleg 2600-as bruttó fizum van, ami kevés, de most lesz fizetés emelés év elején, mennyit mondhatok? 3200-3500Ft/óra esetleg, bruttóban?


És ehhez kapcsolódóan: kevesebbet kérhetek el így hogy part-time dolgozok, vagy ugyanannyit elkérhetek, mint ha full-time?


Köszi előre is a segítséget?



2023. jan. 2. 13:25
 1/10 A kérdező kommentje:
*! :)
2023. jan. 2. 13:26
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Cegfuggo. Nem mindegy, hogy valami csaladi kkv-nal vagy, vagy mondjuk az Nvidia-nal.
2023. jan. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Átlagot akartam kérdezni. Egy intervallum is elég :)

Amúgy egy 10-15 fős startupról van szó, néhány fejlesztővel.

2023. jan. 2. 13:53
 4/10 anonim válasza:
5000 minimum
2023. jan. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy nálad a részmunkaidő mit takar, ez diákmunka?


Diákmunkánál sokszor nehéz többet kérni, bejelentett részmunkaidőnél, ahhol mondjuk 4 órára vagy bejelentve az szerintem más tészta.


Diákmunkánál jobb esetben is szerintem max 3000 ig fogsz tudni felmenni, nagyon nagyon kevés az a hely ami ennél többet ad.

4 órás részmunkaidőben szerintem dolgozhatsz junior árakkal, mert az már nem gyakornoki pozi. Ott már reálisabbnak látom az általad említett összeget.


Viszont ezek nagyon cég függőek, vannak soher cégek akik baromi szarul fizetnek és vannak olyanok ahhol szép pénzeket kereshetsz

2023. jan. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Diákmunka, igen, iskolaszövetkezeten keresztül. Eddig minimum 8 óra volt az elvárás hetente, de most többet fogok dolgozni az egyetem utolsó félévében, ilyen 25-30 óra hetente, nyilván rugalmasan. Tehát igen, 4-5-6 órás részmunkaidő, nyártól meg full-time.
2023. jan. 2. 14:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Diakmunkaban ilyen 3500 max.
2023. jan. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor jól gondoltam, hogy ilyen 3200-3500
2023. jan. 2. 14:41
 9/10 anonim ***** válasza:

Ja, reális.


Én 6 hónap diákmunkás tapasztalat után kérek kb 3.000-et. Eddig egyik cégnél sem nevettek ki vagy próbálták lejebb adni. Még nem értem az interjúk végére, de ahogy kapok visszajelzést írok, ha akarod.


Eddig csak egy ajánlatot kaptam, de az interjúzás folyamata közben derült ki, hogy a cégen belül már nem fejlesztik az adott nyelven a rendszerüket, hanem most próbálnak átállni egy teljesen újra, így az eddigi tapasztalatom semmit sem ért volna.


Úgy akartak br 2.500-at adni, hogy soha életemben 1 sor kódot nem láttam az adott nyelven (Python) és hónapok lettek volna mire betanulok. Amikor visszakérdeztem a bérre, meg bocsánatot kért a HR-es és azt mondta teljesen megérti a helyzetetem és ha nem fogadom el, de ők erre most ennyit adnának.


Szóval az abszolút 0 tudással, soha nem láttam Python kódot mégis arra vettek volna fel ennyit adtak volna, akkor neked simán adnak szerintem 3.500-at.

2023. jan. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ja diakmunka? 3500 jo lesz
2023. jan. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!