Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bp-i FLEX-nél milyenek a...

Bp-i FLEX-nél milyenek a műszakvezetők, üzemvezetők?

Figyelt kérdés
Olyan írjon aki már tapasztalt ott valamit, vagyis náluk dolgozott, a Hangár utcában! Köszi!

#flex, bp #üzem, műszak vezetők
2023. jan. 3. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Gyökér az összes.

Aki rendes lenne az meg rövid távon felmond.

4 évig voltam ott, már máshol dolgozom.

2023. jan. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudsz esetleg ajánlani olyan helyet ahol normális a vezetőség? Műszak és üzemvezetők? Mert ahol jelenleg vagyok ott is az üzemvezető nem normális vén pi.csa, mindig csak baxtatja az ember jogtalanul és primitív, közönséges, buta paraszt nagyon elmennék már innen. Minél jobban dolgozik valaki ő annál jobban csesze.geti, mert hogy az ő elve szerint azt a lovat kell ütni amelyik hajt. Csak hogy azok nagy része már el is ment, vagyunk kb. 2en, 3an már csak... Köszi, ha írsz valami ötletet. Már nagyon el vagyok keseredve. Hónapok óta csak keresgélek, de semmi jó ajánlatot nem kapok.
2023. jan. 4. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!