Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Óvodapedagógus vagy logisztikus?

Óvodapedagógus vagy logisztikus?

Figyelt kérdés

Pályaválasztás előtt állok, szívem szerint óvónő lennék, de az eszem a logisztikát mondja főként a bérezés miatt... Angol középfokú nyelvvizsgám és ECDL vizsgám van.

Mit gondoltok, melyikkel járok "jobban"?



2023. jan. 9. 21:44
A kérdező szavazást indított:
Óvodapedagógus
Logisztikus
33 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a szívemre hallgatnék mivel hiába van jobb bérezés, nem szeretem a munkám, mert a szívem nem ide húz, csak a pénz miatt.
2023. jan. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

Ecdl vizsga senkit nem érdekel, a nyelvvizsga se, csak a tudás.


Óvónő csak akkor legyél, ha nyertél a lottón és szereted, ha megaláznak rendszeresen

2023. jan. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Logisztika,ovónőként az egész életedet nélkülözéssel fogod tölteni amiből kb lehetetlen kitörni.Max akkor válaszd az elsőt ha elbszott mód rühelled a logisztikát,tönkremennél lelkileg de annyira azért nem idegen tőled gondolom
2023. jan. 10. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Óvónőként magánoviba is mehetsz, azért az nem annyira rossz.
2023. jan. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
külföld.
2023. jan. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Majd akkor is húzzon az óvónő felé a szíved, ha a sajátodnak nem lesz mit adni enni, mert te is éhezni fogsz.
2023. jan. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Akkor ki fog vigyázni a gyerekekre? Ha nem menne senki óvónőnek? Az egy nagyon szép szakma. Én, ha lenne hozzá affinitásom, tudnék énekelni, bánni a gyerekekkel annak mentem volna. Egyébként is azt hallani hogy hiány van óvónőkből. Én a logisztika helyett az óvónőt választanám
2023. jan. 13. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a véleményét, sikerült döntenem. :)
2023. jan. 13. 09:10
 9/16 anonim ***** válasza:
Óvonővel nem fogsz állást találni, maxium Budapeseten. Telített a szakma az a baj és nem is keresel túl sokat. Rengetegen mennek óvonőnek, nem csak azért, mert érdekli, hanem mert nem ért máshoz és máshová nem vennék fel, de valamit főiskolán tanulni akar. Logisztikusként léphetsz felfelé a ranglétrán és a fizetésed se lesz rossz.
2023. febr. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát én beírtam az indeedbe, és 151 ajánlatot dobott fel. Szerintem el lehet vele helyezkedni.
2023. febr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!