Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Óvodapedagógus vagy logisztikus?

Óvodapedagógus vagy logisztikus?

Figyelt kérdés

Pályaválasztás előtt állok, szívem szerint óvónő lennék, de az eszem a logisztikát mondja főként a bérezés miatt... Angol középfokú nyelvvizsgám és ECDL vizsgám van.

Mit gondoltok, melyikkel járok "jobban"?

jan. 9. 21:44
A kérdező szavazást indított:
Óvodapedagógus
Logisztikus
26 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a szívemre hallgatnék mivel hiába van jobb bérezés, nem szeretem a munkám, mert a szívem nem ide húz, csak a pénz miatt.
jan. 9. 21:54
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Ecdl vizsga senkit nem érdekel, a nyelvvizsga se, csak a tudás.

Óvónő csak akkor legyél, ha nyertél a lottón és szereted, ha megaláznak rendszeresen

jan. 9. 21:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Logisztika,ovónőként az egész életedet nélkülözéssel fogod tölteni amiből kb lehetetlen kitörni.Max akkor válaszd az elsőt ha elbszott mód rühelled a logisztikát,tönkremennél lelkileg de annyira azért nem idegen tőled gondolom
jan. 10. 02:47
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Óvónőként magánoviba is mehetsz, azért az nem annyira rossz.
jan. 10. 09:00
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
külföld.
jan. 10. 09:15
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Majd akkor is húzzon az óvónő felé a szíved, ha a sajátodnak nem lesz mit adni enni, mert te is éhezni fogsz.
jan. 11. 17:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor ki fog vigyázni a gyerekekre? Ha nem menne senki óvónőnek? Az egy nagyon szép szakma. Én, ha lenne hozzá affinitásom, tudnék énekelni, bánni a gyerekekkel annak mentem volna. Egyébként is azt hallani hogy hiány van óvónőkből. Én a logisztika helyett az óvónőt választanám
jan. 13. 02:56
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a véleményét, sikerült döntenem. :)
jan. 13. 09:10

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2023, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!