Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért írnak megtévesztő...

Miért írnak megtévesztő dolgokat itt egyesek a bérekről mikor nem is értenek hozzá? ("minimálbér", "bérminimum") és hasonló egyszavas válaszokat vetnek oda ssc és egyéb pénzügyes pozíciókhoz, ahol akár amúgy br. 8-900 is reális lehet.

Figyelt kérdés
Ezt élvezik vagy miért csinálják hogy félretájékoztatják a másikat, mikor nem is értenek hozzá, a munkaköri leírást nem tudják értelmezni.
2023. jan. 14. 12:42
 1/4 anonim válasza:
74%
SSC-ben vagyok, bruttó 260 volt a bérem tavaly, mert a GBM_et kaptam, és egy fillérrel se több. Bp.
2023. jan. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden SSC fizet jól.
2023. jan. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmazzuk át:

Miért írja mindenki, hogy Magyarországon 10-ből 9 munkáért minimum nettó 500-at el lehet, SŐT el kell kérni, de inkább 800-1milla? Aki ezt nem keresi meg, az egy lúzer, hiszen ezt a senior archicteter búbánat fejlesztő már megszerzi (a kérdésfeltevő/válaszadó nyilván az).

El vannak kapatva itt egy páran, csak nem tudom, hogy trollkodnak megállás nélkül vagy tényleg ennyire nagyképűek/luxusigényűek?

2023. jan. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát a br. 8-900 Ft-os órabér az még a minimálbér sincs meg de ne is zavarjon :DDD
2023. jan. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!