Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fiatalon, jó fizetéssel...

Fiatalon, jó fizetéssel érdemes szerintetek sürgetni a saját lakásba való költözést, vagy ráérek még ezzel?

Figyelt kérdés

20-as éveim közepén járok, jól keresek (közel milliós nettó - diplomás programozóként), jelenleg albérletben élek Budapesten.

Szerintetek mennyire fontos, hogy most mindent fillért félretegyek, ne vegyem meg magamnak amiket szeretnék, csak hogy minél előbb saját lakásba tudjak költözni (hitellel)?

Sokkal rosszabbul járok azzal összességében, ha még néhány évet albérletben töltök, és majd csak később, 30 felett vásárolok saját ingatlant?

Inkább most kuporgassak, és majd 30 felett költsek többet magamra, amikor már "kiszabadultam" az albérletből?



2023. jan. 14. 15:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Bocsánat, a másik kettőt már a feleségemmel.
2023. jan. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem 8-as te inkább csak az extrémebb béreket látod és elmész az összes többi mellett. Infos bérek magasak, bár vannak cégek ahhol alulfizetik az embereiket. Ha valaki 20 éves korában elkezd gyakornokoskodni egyetem mellett akkor 5-10 év alatt bizony eljutHAT az ember oda hogy millió felett keres nettóban.

Persze ez nem garantált, mint említettem valahol nagyon szrul fizetnek, főleg ott ahhol kevés az egyéb lehetőség. Ha viszont megvan a képességed, van nyelvtudásod és stratégikusan váltasz akkor el lehet jutni ide.

2023. jan. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!