Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Debrecenben tényleg felfogják...

Debrecenben tényleg felfogják építeni Európa legnagyobb akkumulátorgyárát?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=IayFUIDaku0


Ennyire nem számít az embereknek a véleménye, akik tiltakoznak az akkumulátorgyár felépítése ellen? Én még egyet is értek velük, hogy egy ilyen gyár felépítése, tönkre teheti a környezetet.

Komáronban is van akkumulátorgyár, és amióta megvan történtek kisebb balesetek, és az emberek is folyamatosan váltogatják egymást, mert rengeteg a felmondás.



2023. jan. 14. 23:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
58%

"Kire szavaztam volna?"


Na erről beszélek. Tökéletesen megérdemlik a Fideszt, meg a gyárat. Ők választották ezt.

2023. jan. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
34%
#8 Igen, mert Debrecen nélkül aztán nem lett volna meg a 2/3ad mi?:D Úgy pofázol, mint Debrecen lenne a Fidesz bástálya te nyomorék
2023. jan. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

8-as: Elég egy begyepesedett csóka vagy jóember: én debreceni vagyok, és az első sorban menetelnék a fidesz temetésén!

És nagyon tele van a hócipőm az ilyen idiótáktól, akik azt hiszik, hogy minden debreceni fideszes! Hát nem! Nagyon nem!

Fel tudod ezt fogni, vagy írjam még le vagy ezerszer?!

2023. jan. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
70%

Na igen. Debrecen sokkal élhetelenebb hely lett az elmúlt 20 évben. Kezdődött Kósa Fanyűvő Lalival, aki az összes árnyas utcán kiírtotta a magas fákat, aztán Papp Laci folytatta. A belváros csupa beton és térkő, sehol egy talpalattnyi árnyék, parkolni lehetetlen, a hülye egyirányúsításnak köszönhetően a reggeli és délutáni csúcsban be van állva kelet-nyugat irányba a város. Egyre szarabb.

Jó, épült egy csomó bicikliút, hűha! Most a Rakovszky vagy egy hónapig le lesz zárva, amíg a csigabanda rendberakja és ugye normális elkerülő lehetőség nincs, mert a hülye cigánysorokat a 120 éves házakkal meg kellett hagyni a Rakovszkyn meg a Nyíl utcán. Az Árpád térre se lehetett volna már egy bazinagy körforgalmat rakni az elcseszett programozású lámpák helyett, sőt, a Hadházi-Nyíl kereszteződésben is valamelyik patkány társasház miatt nem csináltak körforgalmat, ott is lámpa. De az intelligens lámpákról 2023-ban sem hallottak még, neeeem, ott várakozhatsz a semmire, mikor piros, de a másik irányból nincs forgalom...

2023. jan. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

14-es.

Amiket leírtál, ezek elmondthatóak Győr városára is. Én meg Győri vagyok.

2023. jan. 18. 12:17
 16/20 anonim ***** válasza:
54%
Megfordultam tavaly párszor Győrben. Nekem sokkal élhetőbbnek tűnt.
2023. jan. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Budapestre is. Meg Szegedre is. Fölösleges ezen filózni. Ellenben Győr nekem is tetszett az utóbbi időben, bár nem életvitel szerű tapasztalatom van.
2023. jan. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
77%
Győrnek az a mázlija, hogy közel van az osztrák határ.
2023. jan. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Tényleg közel van az osztrák határ, és ezt sokan ki is használják, azért van Győrben mindenhova felvétel, azonnali kezdéssel.

Győrben az ipari parkban, szinte mindenhova van felvétel, minden pozícióba, de nem nagyon kapkodnak érte.

Győrben az utóbbi években, egyre több lett a külföldi munkás. Itt nagyrészt ukránok, kínaiak, és mongolok vannak, csak ezek az emberek nem beszélik a magyart, így kicsit nehézkes a munkavégzés.

Győrben is volt szó, hogy felépítenek az ipari parkban egy akkumulátor gyárat, Győr-Győrszentiván közelében, de hatalmas felháborodás lett belőle, most már hónapok óta szünettel. Nem tudni mi lesz belőle.

2023. jan. 18. 13:50
 20/20 anonim ***** válasza:
2023. jan. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!