Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » K-Power Netherlands/Benelux...

K-Power Netherlands/Benelux nevű villanyszerelő munkaközvetítő milyen cég? Saját kategóriáján belül jónak számít? Tapasztalatotok mi róla?

Figyelt kérdés
Villanyszerelő vagyok, pályakezdő és rohadtul nem akarok itthon dolgozni. Szóval van ez a villanyszerelő munkaközvetítő cég. Nagyon nagy előnye, ahogy pályakezdőket is foglalkoztat, de valami naapi 11 óra munka vam heti 6 nap😮😑 Hát ki bírja az ilyet? Fizu meg ugye 2200 euro ami kb 800 rugó. Dolgozott már ott valaki? Infót, tapasztalatot tud dobi? Esetleg korrigálni engem, hogy milyen is ott? Köszönöm.

2023. jan. 15. 04:06
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Akkor minimálbért fogsz kapni. Nehogy elvállald. Keresgélj még.
2023. jan. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most is általuk dolgozom, amit leírtàl a 6 nap és 11 óra az nem elvárt, ha vállalod többre jössz ki amúgy. A munkák nem vészesek betartanak minden szabályt, nem arról szól a dolog hogy megszakadj úgy dolgozik itt mindenki hogy holnap is lesz nap, ellentétben magyar honnal ahol voltak olyan napok hogy azt mondtam vége ezt nem lehet így ennyiért. Persze lesznek majd jobb ajánlatok itt is de így pályakezdőknek ez nem rossz.
2023. jan. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Utolsónak írom, napi hány óra a minimum? És a hatodik napon, ha kell, mennyit dolgoztok? És ami az egyik legfontosabb ezek mellett, a szállás és meló hely között mekkora IDŐ az út? nem ám 1 óra oda vissza, mert akkor harakirizek. 😂
2023. jan. 16. 19:56
 4/5 anonim ***** válasza:

-napi 8 óra a maximum

-6. napon elvileg 8 de gyakorlatilag meg a felét

-ha fél órát kell utazni oda-vissza már sokallom

2023. jan. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én érdeklődtem telefonon, nem vették fel már gondolom későn hívtam őket. Viszont az érdekelne hogy a kiutazás az hogy van?
2023. jan. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!