Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » IT-n belül mért nap végén...

IT-n belül mért nap végén szoktak ajánlatot adni a jelentkezőknek?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok, amikor már végig mentél az interjú körökön és kapsz egy ajánlatot telefonon, tehát elmondják, hogy fel akarnak venni és verbálisan közlik a fizetést amit adnának.


Eddig én 1 kivétellel mindig nap végén kaptam meg őket, de annyira, hogy volt, hogy munkaidő után (az adott cégben 17:00ig dolgoznak többnyire) kb 18:00kor kaptam.


Más is így kap ajánlatokat? Arra tudtam eddig gondolni, hogy szándékosan húzzák az időt, hogy a jelölt izguljon, esetleg kételkedjen önmagában.



2023. jan. 16. 16:11
 1/6 BeefEater ***** válasza:
100%
Ez velem is előfordult. Minden esetben kiderült, hogy a HR USÁ-ban van és ők még ebéd előtt elküldték a választ, csak az időeltolódás miatt az nálunk már este (kifejezetten igaz, ha californiai céghez jelentkezel).
2023. jan. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi koze az IT-hoz.
2023. jan. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sok IT cégnél voltam már interjún, magam is több mint 6 éve ezen a területen dolgozik egyszer fordult velem elő ilyen, tehát nem mondanám jellemzőnek. (IBM nél történt ez)
2023. jan. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk azért szokott ez történni, mert ez egy halasztható munka, ráér este megcsinálni. Telefonon felhívott, az a lényeg.
2023. jan. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Legutóbbi ajánlatom reggel 9kor érkezett.
2023. jan. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valszeg a fizetés átmegy az elfogadási procedúrán és ekkor van idő tájékoztatni.
2023. jan. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!