Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 25-35 Kozotti nok,Nektek is...

25-35 Kozotti nok,Nektek is allasinterjun "turkalnak" a mehetekbe? Jart mar igy barki mas,ugye nem csak en?

Figyelt kérdés

27 leszek es amikor ugy alakul,hogy munkahely valtas akkor 24-tol eddig illetve gondolom meg jo par evig vajkalnak a mehembe a munkaadok.. Jo hogy nem fekszik be az àgyunkba..


Normalis tapasztalatom is van: ott pozitivan csaladbaratan alltak hozza, es nekialltak szuleszteni,hogy ideje szulnom.. De ez meg nem volt olyan gaz igy normal tapasztalatnak irtam.


Rossz: volt,ahol csak egyedulallo,rokon es baratok nelkuli, elettelen bàbot akartak felvenni..


Lenyeg: en sose hozom fel a temat,de az interjuzato imad turkalni a nok nemi szerveben. Mas volt hasonlo szituban?


Volt jo es volt rossz tapasztalatom is.

Ettol fuggetlen egy no ha minden adott es akar szulni akkor fog is es pont lesz*ja h tetszik e valakinek, ha meg nem akar akkor se fog ha a sajat fonoke szol hogy Gizi..ideje szulni,mert 27 vagy...



2023. jan. 19. 23:32
 31/99 anonim ***** válasza:
84%
#30: ha nem írja alá a közös megegyezest, akkor nem tudjak kirúgni olyan egyszerűen
2023. jan. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/99 anonim ***** válasza:
61%
31, ugyan már, sima leépítésre hivatkozva is ki lehet valakit rúgni, max. fizetni kell neki egy kis végkielégítést és ennyi.
2023. jan. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/99 anonim ***** válasza:
88%
Volt, hogy rákérdeztek. Szerintem valahol érthető, hogy nem akar olyat felvenni, aki fél-1 év múlva elmegy szülni, hisz utána lasszóval foghat határozott időre valakit. És itt még nincs vége, mert ha nagynehezen talál valakit a határozott időre, fennáll az esélye hogy az anyuka újra közli, hogy jön az újabb gyerek és még maradna otthon.
2023. jan. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/99 anonim ***** válasza:
88%
Jó szakembernek kell lenni és akkor akármilyen körülményeid vannak, meg akarnak tartani. Vagyok olyan jó szakember, hogy gyerekkel és gyessel együtt is akarjon a munkáltatóm és örömmel támogat akármiben, csak maradjak. Ha a huszadik árufelöltő vagyok, nyilván más a lányka fekvése. Mivel nem az vagyok, és nagy dolog, hogy a cégnél vagyok, megteszik, amit kell, hogy oda menjek majd vissza is később. Soha nem kérdeztek rá, hogy mikor szülök vagy akarok-e egyáltalán. De azt is tudják, hogy ezt nem is lehet és szerintem olyan óvatos és udvarias a kommunikációs közeg nálunk, hogy ez fel sem merül. Üzletileg meg, mint mondtam, nekik ez megéri.
2023. jan. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/99 anonim ***** válasza:
68%

Általában elébe megyek ennek, egy félmondat erejéig meg szoktam említeni, hogy nem tervezek gyereket. Például ha a jövőbeli terveimről kérdeznek, szoktam mondani, hogy az életem más területén pangás van, nem is szeretnék bonyodalmakat és hogy a szakmámban találtam meg az engem kielégítő kihívásokat és izgalmakat, ezen az úton szeretnék tovább építkezni.


Volt már, aki szemtelenül rákérdezett. Emlékeztettem rá, hogy ilyen kérdést hivatalosan nem tehetne fel az interjún, én pedig ilyen választ nem adhatnék, szóval köztünk szólva nem azért tanultam 8 évig egyetemen, hogy utána kisautókat tologassak és babákat öltöztessek.

2023. jan. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/99 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy én is 27 vagyok :)
2023. jan. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/99 anonim ***** válasza:
8%
Én megértem azokat a cégeket, akik nem akarnak ellő anyucikat felvenni. Ingyenélő szarok. Mi gyerekmentesek meg szívhatunk miattuk, mert egy kalap alá vesznek Mrs. Ellőstehénnel.
2023. jan. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/99 anonim ***** válasza:
84%
Jó, 34-es, de nem lehet mindenki "nagy ember", sőt, a többségnek nem is jutna ilyen meló, ahol majdnem pótolhatatlan.
2023. jan. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/99 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon sokat szívtam már én is gyerekes kollégák miatt, úgyhogy általában megértem a cégek aggodalmát én is és igyekszem kérdés nélkül megfelelő mennyiségű, de nem túl diszkrét információkat adni nekik arra vonatkozóan, hogy nálam nem kell aggódni ilyen miatt.
2023. jan. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/99 anonim ***** válasza:
50%

37-es, de kérdezted már az anyádat, hogy ő pl. miért volt ingyenélő, sz*r ellőstehén veled ahelyett, hogy dolgozott volna?


Jobb lett volna, ha meg sem csinál téged, most jobban éreznéd magad?

2023. jan. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!