Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 25-35 Kozotti nok,Nektek is...

25-35 Kozotti nok,Nektek is allasinterjun "turkalnak" a mehetekbe? Jart mar igy barki mas,ugye nem csak en?

Figyelt kérdés

27 leszek es amikor ugy alakul,hogy munkahely valtas akkor 24-tol eddig illetve gondolom meg jo par evig vajkalnak a mehembe a munkaadok.. Jo hogy nem fekszik be az àgyunkba..


Normalis tapasztalatom is van: ott pozitivan csaladbaratan alltak hozza, es nekialltak szuleszteni,hogy ideje szulnom.. De ez meg nem volt olyan gaz igy normal tapasztalatnak irtam.


Rossz: volt,ahol csak egyedulallo,rokon es baratok nelkuli, elettelen bàbot akartak felvenni..


Lenyeg: en sose hozom fel a temat,de az interjuzato imad turkalni a nok nemi szerveben. Mas volt hasonlo szituban?


Volt jo es volt rossz tapasztalatom is.

Ettol fuggetlen egy no ha minden adott es akar szulni akkor fog is es pont lesz*ja h tetszik e valakinek, ha meg nem akar akkor se fog ha a sajat fonoke szol hogy Gizi..ideje szulni,mert 27 vagy...



2023. jan. 19. 23:32
 51/99 A kérdező kommentje:

Ez az #50-es komment volt a TOP! Tenyleg mindket oldalon van hiba es ez se a munkaado se a munkavallalo reszerol nincs megoldva sajnos. :( Eleve nyilvan amiatt,hogy a no tud csak szulni igy ez a teljes egyenlo banasmod dolog kb sosem fog mukodni.. Mindig hatrannyal indulnak a nok.


Talan ez a 10 ev 25-35 kozott (persze van aki elobb van aki kesobb szul ez csak egy atlag)-ebben a bo 10 evben mindenkinek Q#$@ ra de s***r :( Aki szul annak azert..amilyen hatranya emiatt van de a csaladi orom legalabb karpotolja, aki meg valamiert nem szul azt meg amiatt determinaljak az interjun ha mar 30 fele van..hogy jajj ha meg nem szult, tuti most fog.. stb. Aki meg akar de nem tud, annak is rossz.


:D Egyedul a pasikat nem bantjak ezzel. De oket meg lehet valami massal bantjak meg ?! Nem tudom.

2023. jan. 20. 23:14
 52/99 NTBS ***** válasza:
47%
Előfordul, mert a munkadó szelektál a dolgozók között.
2023. jan. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/99 A kérdező kommentje:

De legyen aki nekik dolgozik 35 ev mulva.

Ja.

Nem.

:D

Ne legyen.

2023. jan. 23. 22:52
 54/99 A kérdező kommentje:

Akkor akinek a szuletesi datuma 1988-1998 kozott mozog egyszeruen ne hivjak be. Ezt en se ertem egyebkent miert hivjak fel aki 88 es 98 kozott szuletett ha eleve STORNOzva van mert hatrannyal indul. Aki idosebb :D az meg azert mert jajj ne onnan menjen nyugdijba.


Aki meg 2000-ben szuletett az meg tul fiatal, o meg azert ne. 😀😀

2023. jan. 23. 22:55
 55/99 A kérdező kommentje:

Aki meg 2gyerekes elvalt anyuka o meg azert mert sokat betegek a gyerekek. Oket meg azert nem. Ilyet is hallottam.


😀😀Es az egesz a ferfiakat nem erinti.

2023. jan. 23. 22:57
 56/99 anonim ***** válasza:
100%

Előző helyemen egyszer feltette a kérdést a főnök és mondtam, hogy nem mostanában tervezem. Megértette. Aztán derült ki, hogy azért volt jó fej, mert csak gyerekes anyukákat vett fel és kettőnket leszámítva mindenkinek volt gyerek. Persze, mi voltunk szopatva és csicskáztatva. (Ezt kell helyettesíteni, nem mehetsz szabira, mert xy gyerekkel orvoshoz megy, este még ezt vállald be...) Ezért a nagyfokú diszkriminációért hagytam ott a céget. Félreértés ne essék a kolléganőim többségét imádtam, csak azokat nem, akik visszaéltek a főnök jóindulatával, mert akkor mi ketten szívtunk.


A legutóbbi két interjúm katasztrófa volt (közig mind a kettő). Konkrétan az interjúztató addig ment, még ki nem szedte belőlem, hogy meddő vagyok. (Tudom, már rég fel kellett volna állnom. De eddig még nem tapasztaltam ilyet, másodjára már okosabb voltam.) Utána pedig a másik interjú végén benyögte az egyik vezető, hány gyereket akarok. Mondom magánügy, amúgy is vége az interjúnak. Csak baráti kérdés, mert neki 5 van. Mondom most vagyok életmódváltásban, sokat fogytam -50kg-t, majd jön a gyerek, ha akar, de orvosilag nem valószínű. Jajj, hát az ő gyermeke is 50kg, mert táncos és neki sok vitamin segített.. és elkezdett magyarázni. Mondom köszönöm szépen, az interjút, pá!... Se így, se úgy nem vállaltam el. (konkrétan 3 munkakört kellett volna vállalni, mint utólag kiderült és ide oda küldözgettek volna éhbérért.)


Első körben tuti, hogy azért volt olyan az osztályvezető, mert túliskolázott voltam és látta bennem az ambíciót (mondta is, hogy vagy én vagy a 27 éves betöretlen lány és volt még egyéb más kérdése és kijelentése is, amin pilláztam. A végén éreztem, hogy "te nem vagy idevaló")

Második körben pedig azért kérdezték, hogy még is hogy állok, mert ne az legyen, hogy határozatlan idővel felvesznek, aztán 6 hónap lombik aztán utána kell helyettesítés. Bár ahogy néztem a struktúrát, sokan tették ezt. (Első felvételiztető osztályvezető darabszámra elmondta, hogy tavaly hány nő csinálta ezt.) Értem én a rossztapasztalatot, de nem kellene általánosítani. Én például nem szeretnék gyereket. Nem mondom azt, hogy ha összejönne nem tartanám meg, de nekem jó ez így, hogy kicsi az esély. Természetanyánkra bízom magam. De én inkább karrierista lennék, ha nem ilyen világot élnénk.


Korai 30'as vagyok, valahova túliskolázott, valahol nem elég képzett.. és még nő is. Fura világot élünk. Régen bementél - Kis Józsi vagyok kell a munka - megmutattad az üres pénztárcádat, már fel is vettek. Most meg külön önéletrajz, motivációs levél, minimum 2 nyelvtudás felsőfokon, 20 éves legyél 30 év tapasztalattal, dekoratív nő legyél, ne legyen méhed (bár egy olyan országban, ahol csak azt propagálják a nőnek, hogy a "te dolgod a szülés!"...), felsőfokú végzettség felsőfoka legyen.. És ha szerencséd van felvesznek éhbérért... de ez már egy másik téma....

2023. jan. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/99 anonim ***** válasza:
73%

Hajaj, nemcsak turkálnak, még az egész főnökség teli is élvezi, ha kell a munka.


Ilyen ez a popszakma...

2023. jan. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/99 A kérdező kommentje:

Uristen! #56 os! Mielobbi gyogyulast vagyis minden jot kivanok es valjanak valora az almaid! Amiket leirtal..nagyon durva!!! Ez..ez megtortent mind Veled, brutalis. :(


Es le a kalappal a fogyasod elott! :)


Hat nagyon megrokonyodtem, ahogy olvastam. En meg azt hittem en voltam a legdurvabb helyzetben. Nekem szinte az osszes interjun azzal jonnek,hogy haaat 26-27 evesen benne vagy a korban,biztos jon a gyerek stb. Attol persze nem f*nak hogy 35 ev mulva nem lesz ember aki nekik dolgozzon..

2023. jan. 24. 13:42
 59/99 A kérdező kommentje:

Jaa meg a burkolt mehemben turkalas is volt mar egyik interjun: ez a mik a rovid tavu terveid kerdes. Egy huszonevestol meg talan elhiszik interjun hogy jaj en most a munkamra fokuszalnek. De ha 32 mult valaki hiaba konyorog sose hiszik neki el hogy kesobbre tervezi..mivel ketyeg az ora..


Abszolut nincs osszhangban az amit a magyar allam es a munkaltatok elvarnak a noktol.. Az allam szemeben csak az no/ember aki legalabb 3at szult. A munkaadok meg jo hogy nem visznek orvost az interjura,aki kikaparja a nok mehet nehogy szulni merjen.. Ez megy. Es undorito.


Persze ezek a munkaltatok mind csalad apak, csalad anyak.. es tele a kozossegi oldaluk ""eletunk ertelmei"" fotokkal a kis gyerekeikrol. Kozbe meg maglyan egetik el azokat a jelentkezoket akiknek csak megfordul a fejeben,hogy szulne 1et.

2023. jan. 24. 13:47
 60/99 anonim ***** válasza:
62%
nem értem mit hisztizel.
2023. jan. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!